Porsche 911 Carrera S Cabriolet (991 II)
Porsche Approved Occasion
€ 124.950
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Amsterdam
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
Aanbod
KF-756-J
- Exterieurkleur
- Gt-zilver Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Bruin
- Kilometerstand
- 51.280 km
- Eerste registratie
- ER 05/2016
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 309 kW / 420 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 S
Natuurleder espresso
Leather specially dyed to retain natural characteristics. Package as for leather interior package in standard colour
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Led-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Voorruit met grijze band
Afdekking koplampsproeiers gespoten
SportDesign spiegels in exterieurkleur gespoten
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK
Stuurbekrachtiging Plus
Sport Chrono pakket
Sportuitlaatsysteem
Wielen
Wielnaafafdekkingen
20 inch Carrera Classic wiel
Interieur
Automatische snelheidsregeling
Indicatie maximale snelheid
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Licht-Design Pakket
HomeLink® (garagedeuropener)
Multifunctie en stuurwielverwarming
Volledig elektrisch verstelbare sportstoelen (14-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Stoelverwarming
Stoelventilatie
Rokerspakket
Vloermatten
Bagage net bij voetruimte passagier
Wijzerplaten instrumentenpaneel zwart
Lederen interieur
Porsche embleem op hoofdsteunen
Interieur aluminium
Interieurpakket sierlijsten aluminium i.c.m. leder interieur
Audio/comm
BOSE® Surround Sound System
Digitale radio
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 51.280 km |
Eerste registratie 05/2016 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 27/01/2025 met 49.357 km Porsche centrum Amsterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 309 kW / 420 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 500 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.700 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 103,7 kW/l / 140,9 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 304 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,6 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.499 Mm |
| Totale breedte | 1.808 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.280 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.543 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.518 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.530 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.605 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.965 Kg |
| Maximale belasting | 435 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 160 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 145 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.
