Porsche 911 Carrera S Cabriolet (992 II)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Gt-zilver Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in bruin
- Kilometerstand
- 5.756 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Clubleder truffelbruin
De volgende items zijn bekleed met clubleder:
- bovenste deel dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achter
Het leder van de Club is een luxe, nieuwe nappakwaliteit.
Een extra dwarsnaad op het bovenste deel van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gespoten in Darksilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Stoelverwarming voor
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Pedestrian safety
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Voice Control
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 5.756 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 31/03/2025 met 10 km Porsche |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,0 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 308 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,7 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,6 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,1 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.302 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.637 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.625 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.700 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 Kg |
| Maximale belasting | 415 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 239 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 19,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 94 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |
