Porsche 911 Carrera (992 II)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Indisch Rood
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 5.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2026
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 290 kW / 394 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,9 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,2 l/100 km
Leder interieur, zwart
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- Transmissietunnel achterin
In combinatie met Sports Seats Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal gelakt in Darksilver.
Optioneel met sierstiksel in Crayon: bovenkant dashboard, bovenkant portierbekleding, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Veiligheid voor voetgangers
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 5.000 km |
Eerste registratie 01/2026 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 290 kW / 394 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 294 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,1 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,4 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.542 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.516 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.520 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.595 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 Kg |
| Maximale belasting | 440 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 232 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,8 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |