Porsche 911 Carrera (MY24) (992 I)
Afrikalaan 37
Maastricht Airport, 6199 AH
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 30.775 km
- Eerste registratie
- ER 03/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,2 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,4 l/100 km
Standaard zwart
Leder in interieurkleur op de zitplaatsen voor.
Glad leder in interieurkleur op stuurwielrand, deurgrepen, armsteunen op het deurpaneel en opbergvakdeksel in de middenconsole
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Buitenspiegelonderstukken inclusief spiegelvoet in zwart
Sierlijsten zwart
Modelaanduiding op achterzijde in lichtzilver
Badge op luchtinlaatrooster in hoogglans zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Achterdiffusor met lamellen
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 op de bumper bevestigde uitlaatpijpen (in roestvrij staal)
64 liter brandstoftank
Wielen
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
PDK versnellingspook
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
‘PORSCHE’ logo in zilver
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Licht Design Pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 30.775 km |
Eerste registratie 03/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 94,9 kW/l / 129,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,2 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.298 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.521 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.505 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.580 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 Kg |
| Maximale belasting | 455 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 235 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 73 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |