Porsche 911 Carrera (MY22) (992 I)
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Racinggeel
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 41.982 km
- Eerste registratie
- ER 07/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 283 kW / 385 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,0 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,3 l/100 km
Leder zwart-stiksel krijt
Volgende items bekleed met leer: dashboard boven, dashboard ondergedeelte inclusief afdekking dashboardkastje, bovengedeelte portierpaneel, middenpanelen portieren, zijgedeelten middenconsole, zijpanelen achter, stoelbodems, achterzijde rugleuning rugleuningen voorstoelen (niet in combinatie met bestelling) nr. Q4Q, Q1J), midden stoel achter, stoelwangen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning donkerzilver gespoten.
In combinatie met volledige kuipstoelen, zitschaal van koolstofvezelversterkte kunststof (CFRP) met carbonweefselafwerking (hoogglans)
Met decoratieve stiksels in krijt zonder meerprijs: bovenste gedeelte dashboard, bovenste gedeelte portierbekleding, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Interieur Race-Tex
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Motortechniek
8-traps Porsche Doppelkupplung (PDK) met start-stopsysteem
Waterkoeling en thermomanagement
Krachtoverbrenging
Achterwielaandrijving
Onderstel
Porsche Active Suspension Management (PASM)
McPherson-vooras stabilisator
Multilink-achteras, stabilisator
Remsysteem
Remschijven met een diameter van 330 mm voor en achter, inwendig geventileerd en geperforeerd
Remmen met vaste aluminium monobloc remzadels met 4 zuigers voor en achter
Porsche Stability Management (PSM)
Antiblokkeersysteem (ABS)
Elektronische parkeerrem
Rembekrachtiger
Remzadels zwart
Exterieur
Front met luchtinlaten aan zijkant voor met actieve luchtkoelkleppen en airblades
Portiergrepen automatisch uitschuivend
Sierlijsten rond zijruiten zwart
Side skirts zwart
Rooster op de achterklep met in lengterichting geplaatste lamellen zwart hoogglans
Automatisch uitschuivende achterspoiler
'PORSCHE' logo in doorlopend lichtunit geïntegreerd
Modelaanduiding op achterzijde licht zilver
Uitlaatsysteem met twee aan achterzijde bevestigde enkele eindpijpen van roestvrij staal
Motor
3,0-liter zescilinder bi-turbomotor
Maximumvermogen 385 pk / 283 kW
Maximumkoppel 450 Nm
Wielen
19 inch Carrera wiel, voor
20 inch Carrera wiel, achter
Bandenspanningscontrolesysteem
Performance
SPORT knop voor activeren van rij-dynamische instellingen (motor en transmissie)
Licht en zicht
Led-koplampen met vierpunts led dagrijverlichting
Led-achterlichten in driedimensionaal doorlopend design
Automatische koplampactivering inclusief 'Welcome Home'-verlichting
Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, aan de bestuurderszijde asferisch
Ruitenwisserinstallatie voorruit met aerowisserbladen en ruitensproeiers
Achterruitverwarming
Led-interieurverlichting
Verlichte make-up spiegel voor bestuurder en voorpassagier
Hulp systemen
ParkAssistent voor en achter met optische en akoestische waarschuwing
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Noodoproepsysteem eCall
Porsche WET mode
Cruise control
Stuurbekrachtiging
Auto-Hold functie
VarioCam Plus
Klimaat en ruiten
Warmtewerende beglazing
Stoelen
Sportstoelen voor, (elektrisch verstelbaar)
Middenbaan voor, zijwangen voor en hoofdsteunen bekleed met generfd leder
Veiligheid
Porsche Side Impact Protection System (POSIP)
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Europees automatisch noodoproepsysteem eCall
Centrale vergrendeling inclusief radiografische afstandsbediening
Fullsize-airbags voor bestuurder en bijrijder
ISOFIX voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
Wegrijblokkering (transpondersysteem)
Bagageruimte en opbergvakken
Bagageruimte, voor
Dashboardkastje (afsluitbaar)
Opbergvak middenconsole, voor
Opbergvakken in de portieren
Interieur
Interieurpakket leder
Multifunctioneel stuurwiel leder
Hemelbekleding van stof
Advanced Climate Control (2-zone)
Sierlijsten in Diamar donkerzilver
Dorpellijsten met modellogo
Vloermatten
Audio en communicatie
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Twee 7 inch tft-displays in instrumentenpaneel
Twee USB-C laadaansluitingen in middenconsole voor
Stopcontact (12 V) in voetenruimte bijrijderszijde
Porsche Connect inclusief Apple CarPlay® en Android Auto™
Sound Package Plus met 8 luidsprekers en totaal vermogen van 150 Watt
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 41.982 km |
Eerste registratie 07/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 09/12/2025 met 41.982 km Porsche Centrum Rotterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 283 kW / 385 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 1.950 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,2 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 9,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,2 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.298 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.521 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.505 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.580 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.960 Kg |
| Maximale belasting | 455 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 234 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,9 l/100 km |