Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (992 II)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Vanadium Grijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Interieurpakket Race-Tex met uitgebreide items in leder
Volgende items bekleed met leder: bovenkant dashboard, bovenkant deurpanelen, zijkanten middenconsole, zijpanelen achterkant
In Race-Tex: middenzittingen voor en achter met reliëf in Diamar, stuurwielrand, portiergrepen, armsteunen portierpanelen, onderste deel dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, afdekking opbergvak (gedeeltelijk), middenpanelen portieren met reliëf in Diamar, afdekking bekerhouder en versnellingspook. 'GTS'-logo in zwart geborduurd op hoofdsteunen
Opmerking: alleen beschikbaar in de interieurkleur zwart
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Veiligheid voor voetgangers
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Wielkern met Porsche logo in kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.689 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.675 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.750 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.095 Kg |
| Maximale belasting | 420 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 242 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 17,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |