Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (992 II)
Zuiderinslag 8
Leusden, 3833 BP
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Macadamia Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in bruin
- Garantie op nieuwe auto's
- 24 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Club leder interieur Truffle Brown
De volgende items zijn bekleed met clubleder:
- bovenste deel dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief klepje handschoenenkastje
- bovenste delen van deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- zijpanelen achter
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- midden zitting achter
- zetelsteunen achteraan
- transmissietunnel achter
Het leder van de Club is een luxe, nieuwe nappakwaliteit.
Een extra dwarsnaad op de bovenkant van het dashboard en de deurpanelen onderstreept de aandacht voor detail.
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, achterschelp gelakt in Donkerzilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Zonder dakrails
Veiligheid van voetgangers
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat Zwart
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Voorruit met thermisch geïsoleerd glas
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Waarschuwingsdriehoek
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Keyless Drive
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
24 maanden
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met ingeklapte spiegels) | 1.834 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte met stalen vering (PASM-10 DIN) | 1.302 Mm |
| Hoogte met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 1.293 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.689 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.675 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.750 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.095 Kg |
| Maximale belasting | 420 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
| Overhang voor | 1.016 Mm |
| Overhang achter | 1.087 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-10 DIN) | 117 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (PASM-20 DIN) | 111 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 9,5 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-10 DIN) | 14,5 ° |
| Naderingshoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 9,2 ° |
| Uitloophoek met stalen ophanging (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-10 DIN) | 12,7 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 241 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 17,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,3 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |