Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (MY24) (992 I)
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 11.951 km
- Eerste registratie
- ER 05/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,6 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Leder zwart-stiksel krijt
De volgende items zijn met leder bekleed: bovenkant dashboard, onderkant dashboard inclusief dashboardkastje, bovenkant portierpanelen, middenpanelen portieren, zijkanten middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterkant rugleuningen voorstoelen, midden van stoelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning in donkerzilver gespoten.
In combinatie met kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefsel (hoogglans).
Met sierstiksel in krijt zonder meerprijs: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Kap
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
'911 Carrera T' zijkant in agaatgrijs
Modelaanduiding in satijnzwart
Badge op luchtinlaatrooster in satijn zwart
Sideskirts
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Gordelspanners
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Versnellingspook met Race-Tex accent
Kap bekleding in zwarte stof
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart
Zonnekleppen
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Licht Design Pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 11.951 km |
Eerste registratie 05/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud 30/09/2025 met 11.921 km Porsche Centrum Amsterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 309 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.627 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.615 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.690 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 Kg |
| Maximale belasting | 425 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 0 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 249 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,9 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |