Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 31.375 km
- Eerste registratie
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,6 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,0 l/100 km
GTS interieurpakket krijt
Stiksels in contrasterende kleur, veiligheidsgordels in contrasterende kleur, 'GTS'-logo in contrasterende kleur geborduurd op hoofdsteunen, inclusief vloermatten met zwarte randen en 'PORSCHE'-logo in contrasterende kleur. Toerenteller in contrasterende kleur. Dashboard sierlijsten, deurlijsten en middenconsole in carbon.
Opmerking: alleen in combinatie met lederen interieurpakket met uitgebreide items in Race-Tex.
Contrasterende kleur: krijt
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Transmissie/chassis
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Kap
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
'911 Carrera T' zijkant in agaatgrijs
Modelaanduiding in satijnzwart
Badge op luchtinlaatrooster in satijn zwart
Transmissie/chassis
Rear-wheel drive
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Versnellingspook met Race-Tex accent
Kap bekleding in zwarte stof
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart
Zonnekleppen
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 31.375 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud 10/04/2025 met 30.731 km Porsche Zentrum |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 309 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,3 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.627 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.615 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.690 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.040 Kg |
| Maximale belasting | 425 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 0 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 251 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |