Porsche 911 Carrera 4S (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Karmijnrood
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 32.311 km
- Eerste registratie
- ER 04/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Leder zwart
De volgende items zijn met leder bekleed: bovenkant dashboard, onderkant dashboard inclusief dashboardkastje, bovenkant portierpanelen, middenpanelen portieren, zijkanten middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterkant rugleuningen voorstoelen, midden van stoelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sports Seat Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugleuning in donker zilver gespoten.
In combinatie met volledige kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefsel afwerking (hoogglans).
Optioneel met sierstiksels in Crayon: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Sideskirts
Buitenspiegelonderstukken inclusief spiegelvoet in zwart
Sierlijsten zwart
Badge op luchtinlaatrooster in zilver hoogglans
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Verval van het panoramadaksysteem
Modelaanduiding op achterzijde in lichtzilver
Achterdiffusor met lamellen
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Uitlaatsysteem met 2 aan de bumper bevestigde uitlaatsierstukken met dubbele buis in hoogglans zilverkleurig roestvrij staal
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Versnellingspook in leder of PDK versnellingspook
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
‘PORSCHE’ logo in zilver
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 32.311 km |
Eerste registratie 04/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 08/04/2024 met 10 km Porsche |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 111,1 kW/l / 151,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 306 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,6 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 12,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,4 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 4,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.581 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.565 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.640 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.010 Kg |
| Maximale belasting | 445 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 243 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,5 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 93 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |