Porsche 911 Carrera 4S Coupe (991 I)
Occasion
€ 109.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
4-TFT-15
- Exterieurkleur
- Basaltzwart Metallic
- Interieurkleur
- Leder zwart
- Kilometerstand
- 95.000 km
- Eerste registratie
- ER 03/2013
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,1 S
Leder zwart
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
ParkAssistent voor en achter
Getinte baan op voorruit
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Elektrisch schuif-kanteldak
Transmissie/chassis
Porsche Doppelkupplung (PDK 7 versnellingen) incl. Automatische Start Stop functie
Servotronic
Sport Chrono Pakket Plus
Sport uitlaatsysteem
Wielen
Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
Interieur
Automatische snelheidsregeling
Volelektrische sportstoelen (14-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Stoelverwarming
Stuurwielverwarming
Vloermatten
ISOFIX-bevestiging voor kinderzitje op bijrijdersstoel
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatiemodule
Telefoonmodule
BOSE Surround sound systeem
CD-/DVD-wisselaar, voor 6 CD's
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 95.000 km |
Eerste registratie 03/2013 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 440 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.600 r/min |
| Maximaal toerental | 7.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,4 kW/l / 105,3 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 297 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,3 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 9,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 14,4 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 14,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.491 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.295 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.538 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.552 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,30 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.465 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.540 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.895 Kg |
| Maximale belasting | 430 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 260 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.