Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet (991 I)
Porsche Approved Occasion
€ 144.900
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
Aanbod
JVR-52-T
- Exterieurkleur
- Basaltzwart Metallic
- Interieurkleur
- Bi-color zwart/platinagrijs
- Kapkleur
- Cabriokap zwart
- Kilometerstand
- 42.199 km
- Eerste registratie
- ER 04/2013
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 294 kW / 400 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,7 S
Bi-color zwart/platinagrijs
Beschrijving
Deze 911 4S Cabriolet is best uniek te noemen, handgeschakeld in deze configuratie en met deze historie. Origineel Duits geleverde 911, afkomstig van de 2e eigenaar. De volledige onderhoudshistorie is bekend, zo heeft de 911 4S Cabrio recent de 111 puntencheck doorstaan en op 06-02-2026 bij 41080km een grote onderhoudsbeurt gehad. Er is geen sprake geweest van overtoeren in het verleden. Al met al dus echt een onwijs mooie en goed verzorgde 911 Carrera 4S Cabriolet. De 911 heeft nog een lopende Porsche Approved garantie t/m 01-2027.
Bent u nu geïnteresserd geraakt? Kom dan gezellig langs bij Porsche Centrum Twente, wij schenken graag een kopje koffie voor u in en vertellen alles over deze mooie 911.
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Modelaanduiding komt te vervallen
ParkAssistent voor en achter
Getinte baan op voorruit
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Transmissie/chassis
Servotronic
Sport uitlaatsysteem
Wielen
Wiel gespoten in platinum (zijdeglans)
Bandenspanningscontrolesysteem (RDK)
Interieur
Volelektrische sportstoelen (14-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Stoelverwarming
Stoelventilatie
Lederen interieur
Lederuitrusting bi-color
Porsche embleem op hoofdsteunen
Interieur carbon
Interieurpakket carbon
Multifunctioneel stuurwiel carbon incl. stuurwielverwarming
Afdekplaat middenconsole carbon
Dorpellijsten van carbon
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatiemodule
Telefoonmodule
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 42.199 km |
Eerste registratie 04/2013 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 06/02/2026 met 41.080 km Porsche Centrum Twente |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cm³ / 3,8 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 77,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 294 kW / 400 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 440 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.600 r/min |
| Maximaal toerental | 7.800 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,4 kW/l / 105,3 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 296 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 10,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 15,8 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 6,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.491 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.978 Mm |
| Hoogte | 1.294 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.538 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.552 Mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,31 cW |
| Draaicirkeldiameter | 11,1 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.515 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.590 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.935 Kg |
| Maximale belasting | 420 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 160 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 L |
Belangrijke notitie
Neem contact op met uw Porsche Dealer voor belangrijke informatie over de voertuigconformiteit van dit model.
