Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet (992 I)
Porsche Approved Occasion
€ 149.950
BTW niet aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Amsterdam
Sijsjesbergweg 50
Amsterdam, 1105 AL
Aanbod
Z269LJ
- Exterieurkleur
- Gentiaanblauw Metallic
- Interieurkleur
- Leder bi-color leisteengrijs-krijt
- Kapkleur
- Cabrioletkap in blauw
- Kilometerstand
- 24.735 km
- Eerste registratie
- ER 05/2020
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 331 kW / 450 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,6 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 10,7 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 243 g/km
Leder bi-color leisteengrijs-krijt
Tweekleurige combinatie: leisteengrijs en krijt. Pakket als voor lederen interieurpakket in standaardkleur, stiksels in contrasterende kleur
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Buitenspiegels gespoten
Transmissie/chassis
Sport Chrono Pakket
Wielen
20/21-inch RS Spyder Design wiel
Interieur
Licht Design Pakket
Sportstoelen, elektrisch verstelbaar
Stoelverwarming
Opbergvakkenpakket
Lederen interieur
Porsche embleem op hoofdsteunen
Interieur aluminium
Interieurpakket geborsteld aluminium
Licht versie
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
ParkAssistent inclusief Surround View
Adaptieve cruise control
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 24.735 km |
Eerste registratie 05/2020 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 331 kW / 450 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 530 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 304 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,8 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,6 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,4 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,4 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 13,1 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,4 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.519 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.299 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Spoorbreedte voor | 1.589 Mm |
| Spoorbreedte achter | 1.557 Mm |
| Leeggewicht (DIN) | 1.635 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.710 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 Kg |
| Maximale belasting | 430 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 243 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,5 l/100 km |
