Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 4.474 km
- Eerste registratie
- ER 01/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- T-Hybrid
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 398 kW / 541 PK
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Leder interieur zwart, stiksel krijt
De volgende items zijn bekleed met glad leer:
- bovenste gedeelte dashboard
- onderste gedeelte dashboard inclusief dashboardkastje
- bovenste delen deurpanelen
- middenpanelen deur
- zijpanelen middenconsole
- achterste zijpanelen
- stoelvoeten
- achterkant rugleuningen voorstoelen
- middensteunen achter
- rugleuningen achter
- transmissietunnel achterin
In combinatie met Sportstoelen Plus en Adaptieve Sportstoelen Plus, rugleuning geschilderd in donkerzilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Standaard versie
Exterieur
Veiligheid voor voetgangers
Verval van het panoramadaksysteem
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Brandstoftank van 63 liter
Standaard ophanging
Wielen
Wielkern met Porsche logo in kleur
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Zonnekleppen
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcoholslot voorbereiding
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 4.474 km |
Eerste registratie 01/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 24/01/2025 met 8 km Porsche Centrum Rotterdam |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cm³ / 3,6 L |
| Boring | 97,0 Mm |
| Slag | 81,0 Mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 398 kW / 541 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 357 kW / 485 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 41 kW / 56 PK |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 610 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 99,0 kW/l / 135,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,0 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 6,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,7 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.553 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,9 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.649 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.645 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.720 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 Kg |
| Maximale belasting | 420 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 261 L |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 237 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 17,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 71 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 98 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |