Porsche 911 Carrera 4 GTS (MY22) (992 I)
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Leder zwart
- Kilometerstand
- 15.000 km
- Eerste registratie
- ER 01/2022
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 20 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,3 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,9 l/100 km
Leder zwart
Volgende items bekleed met leer: boven dashboard, onderzijde dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, bovenpaneel deurpaneel, middenpanelen portieren, zijpanelen middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterzijde rugleuningen voorstoelen (niet in combinatie met bestelling nr. Q4Q, Q1J), midden van de stoelen achter, stoelsteunen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sports Seat Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal donkerzilver gespoten.
In combinatie met volledige kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefselafwerking (hoogglans)
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Pre-uitrusting daktransportsysteem
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Interieur Race-Tex
Interieur carbon
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
20 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 15.000 km |
Eerste registratie 01/2022 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 309 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,3 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,7 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.301 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.595 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.670 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.010 Kg |
| Maximale belasting | 415 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 248 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,8 l/100 km |