Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet (MY24) (992 I)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap in zwart
- Kilometerstand
- 24.941 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Leder zwart
De volgende items zijn met leder bekleed: bovenkant dashboard, onderkant dashboard inclusief dashboardkastje, bovenkant portierpanelen, middenpanelen portieren, zijkanten middenconsole, zijpanelen achter, stoelonderstellen, achterkant rugleuningen voorstoelen, midden van stoelen achter, rugleuningen achter, transmissietunnel achter.
In combinatie met Sports Seat Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugleuning in donker zilver gespoten.
In combinatie met volledige kuipstoelen, zitschaal van met koolstofvezel versterkte kunststof (CFRP) met koolstofweefsel afwerking (hoogglans).
Optioneel met sierstiksels in Crayon: bovendeel dashboard, bovendeel portierlijsten, stoelen voor en achter en zijpanelen achter.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Sportuitlaatsysteem zwart
Lamellen motordeksel in hoogglans zwart gespoten
Folies
Xpel PPF Front
Exterieur
Transmissie/chassis
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Kap
'911 Carrera T' zijkant in agaatgrijs
Modelaanduiding in satijnzwart
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde meervoudige plaatkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Kap bekleding in zwarte stof
Zonnekleppen
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig gedimd
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Comfort opties
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Licht Design Pakket
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 24.941 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 07/07/2025 met 24.234 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 307 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.674 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.665 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.740 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 Kg |
| Maximale belasting | 400 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 0 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 251 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 r/min |