Porsche 718 Spyder RS (MY24) (982)
Occasion
€ 218.900
BTW aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Groningen
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
Aanbod
WP0ZZZ985RK232203
- Exterieurkleur
- Zwart
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Kap zwart/grijs
- Kilometerstand
- 400 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 368 kW / 500 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,0 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 13,0 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 294 g/km
Interieur Weissach-pakket met uitgebreide items in leder en Race-Tex, zwart/arctic grijs
Extra Race-Tex items ten opzichte van het interieur met uitgebreide items in leder en Race-Tex:
Dashboard bovendeel inclusief instrument cluster cover, middenconsole zijsecties
Decoratieve stiksels en geborduurde Weissach-pakketlogo's in arctisch grijs.
Opmerking: alleen in combinatie met Weissach-pakket.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
Weissach-pakket
Exterieur
Accentpakket logo's - Yellow
Kap zwart met accenten in afwijkende kleur
Voorklep gedeeltelijk carbon gespoten
Transmissie/chassis
Liftsysteem vooras
Sport Chrono Pakket
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
90 liter benzine tank
Wielen
Wielen gespoten in zilver
Bandenvulmiddel met elektrische compressor
Interieur
Gordels racinggeel
Bekleding stuurkolom in leder
Portierbekleding leder/Race-Tex
Deurtreklussen racing geel
Dorpellijsten carbon, verlicht
Zonnekleppen Race-tex
Deksel middenconsole Race-tex met 'PORSCHE' logo
Dorpelbekleding leder
Vloermatten
Audio/comm
BOSE® Surround Sound System
Licht versie
LED-koplampen met Porsche Dynamic Light System (PDLS).
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Comfort opties
Homelink (garagedeuropener)
ParkAssist achter met achteruitrijcamera
Voorbereiding voor Porsche Dash Cam
Licht design pakket
Bagage net bij voetruimte passagier
Automatische snelheidsregeling
Standaard uitrusting
Transmissie/chassis
6-cilinder boxermotor met natuurlijke aanzuiging, 4,0 liter cilinderinhoud.
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Active Suspension Management (PASM) sportonderstel met 30 mm verlaagde rijhoogte
Porsche Torque Vectoring incl. mechanisch sperdifferentieel (PTV)
Power steering
Wielen
20-inch 718 Cayman GT4 RS gesmede lichtmetalen velgen
Tire Pressure monitoring (TPM) 433 MHz
Interieur
12 uurs markering stuurwiel in geel
Sportieve pedalen
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) inclusief voorbereiding voor mobiele telefoon en audio-interfaces
Navigatie Hoog
Voice Control
Connect: Telefoon, LTE, WLAN
Digital radio
Apple® CarPlay
USB interface achter
Licht versie
Donkere achterlichten
Voorruit met grijze band
Comfort opties
Klimaatregeling
Alarmsysteem met interieurbewaking
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 400 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 368 kW / 500 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 r/min |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 92,0 kW/l / 125,1 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 308 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,9 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.418 Mm |
| Totale breedte | 1.822 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.252 Mm |
| Wielbasis | 2.482 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.458 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.410 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.485 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.755 Kg |
| Maximale belasting | 345 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 L |
| Gesloten bagageruimtevolume met neergeklapte achterbank (V210-1) | 120 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 120 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 79 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 79 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,5 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,3 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 294 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 11,9 l/100 km |