Porsche 718 Spyder (MY23) (982)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Gt-zilver Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabrioletkap in zwart
- Kilometerstand
- 9.489 km
- Eerste registratie
- ER 04/2023
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 309 kW / 420 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,9 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Race-Tex interieur met uitgebreide items in leder, zwart, sierstiksels in contrastkleur zilver
Zwart glad leder: bovengedeelte dashboard inclusief airbagafdekking, airbagmodule, instrumentenpaneel, bovengedeelte deurpaneel, zijgedeelten middenconsole, stoelbases, stoelwangen en hoofdsteunen, en zijstrepen van het deksel van het opbergvak in de middenconsole. Alle lederen items in glad leder. Zwart Race-Tex: onderste gedeelte dashboard inclusief afdekking dashboardkastje, stuurwielrand, versnellingspook, stoelmiddenbanen, portiergrepen, middenpanelen portieren, armsteunen portierpaneel en deksel opbergvak middenconsole.
718 Spyder: Sierlijsten portierpanelen in exterieurkleur gespoten.
718 Cayman GT4: Sierlijsten portierpaneel in geborsteld aluminium.
Modellogo geborduurd op hoofdsteunen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Interieur Race-Tex
Interieur carbon
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 9.489 km |
Eerste registratie 04/2023 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 26/05/2025 met 9.083 km Porsche Zentrum Bensberg |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.995 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 309 kW / 420 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 7.600 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 430 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 5.500 r/min |
| Maximaal toerental | 8.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 77,2 kW/l / 105,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,9 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 8,5 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 13,4 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 6,0 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 2,5 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.430 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.258 Mm |
| Wielbasis | 2.484 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.485 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.450 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.525 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.750 Kg |
| Maximale belasting | 300 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 L |
| Gesloten bagageruimtevolume met neergeklapte achterbank (V210-1) | 120 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 120 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 83 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 83 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 7,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 10,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,7 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 242 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 16,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 9,7 l/100 km |