Porsche 718 Boxster Style Edition (MY24) (982)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabrioletkap, zwart incl. Boxster aanduiding
- Kilometerstand
- 27.104 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 220 kW / 300 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 4,9 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 9,0 l/100 km
Lederpakket in zwart met stiksels krijt
Het pakket omvat een lederen afwerking van het dashboard, de klep van het hoofdopbergvak van de middenconsole, de middens van de stoelen, de stoelsteunen, de hoofdsteunen, de armsteunen van het portierpaneel en de portiergrepen in zwart met contrasterende stiksels in krijt.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Apple® CarPlay
Lederpakket
Verwarmd multifunctioneel stuurwiel
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Porsche embleem in hoofdsteun
Modelaanduiding zwart hoogglans gespoten
Sporteindpijpen zwart
Stoelverwarming
Cruise control
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Elektrisch inklapbare buitenspiegels, inclusief verlichting
Comfort opties
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Tire Pressure monitoring (TPM) 433 MHz
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Automatisch dimmende binnenspiegels
Comfort opties
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 27.104 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 02/01/2024 met 10 km Porsche |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.988 cm³ / 2,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 220 kW / 300 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 380 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.150 - 4.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 275 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,9 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 17,8 S |
| Flexibiliteit 80-120 km/u in 5e versnelling | 5,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.379 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.281 Mm |
| Wielbasis | 2.475 Mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.405 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.365 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.440 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.685 Kg |
| Maximale belasting | 320 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 L |
| Gesloten bagageruimtevolume met neergeklapte achterbank (V210-1) | 122 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 122 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 203 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 14,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 7,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,0 l/100 km |