Porsche 718 Boxster (MY24) (982)
Ressenerbroek 2
Heteren, Gelderland, 6666 MR
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap zwart
- Kilometerstand
- 14.000 km
- Eerste registratie
- ER 05/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 220 kW / 300 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,7 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 9,0 l/100 km
Leder zwart
Als standaard interieur maar met de volgende items ook in leder bekleed: bovendeel dashboard inclusief instrumentenpaneel, airbagmodule stuurwiel, onderdeel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, bovendelen portierpanelen, zijpanelen middenconsole, stoelonderstellen en achterzijde rugleuningen (niet compatibel met Sportstoelen Plus (2-way, elektrisch), Adaptieve Sportstoelen Plus (18-way, elektrisch) incl. memorypakket, volledige kuipstoelen). Alle lederen items (inclusief standaard items) in glad afgewerkt leder. Sierlijsten deurpanelen in zilverkleur.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Elektrisch inklapbare buitenspiegels, inclusief verlichting
Comfort opties
Transmissie/chassis
Wielen
Tire Pressure monitoring (TPM) 433 MHz
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 14.000 km |
Eerste registratie 05/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 20/05/2025 met 10 km Porsche Centrum Gelderland |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.988 cm³ / 2,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 220 kW / 300 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.150 - 4.500 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
Vermogen
| Topsnelheid | 275 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,9 S |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,7 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,8 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 17,8 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,2 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.379 Mm |
| Totale breedte | 1.801 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 Mm |
| Hoogte | 1.281 Mm |
| Wielbasis | 2.475 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.405 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.365 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.440 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.685 Kg |
| Maximale belasting | 320 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 L |
| Gesloten bagageruimtevolume met neergeklapte achterbank (V210-1) | 122 L |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 122 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 150 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 122 Mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 122 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 12,0 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 15,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 12,1 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 204 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 14,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 7,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 8,1 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 69 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 89 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.750 r/min |