Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet (MY22) (992 I)
Porsche Approved Occasion
€ 188.900
BTW aftrekbaar
Verkoopprijs incl. BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
Aanbod
WP0ZZZ99ZNS239456
- Exterieurkleur
- Agaatgrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabrioletkap in bruin
- Kilometerstand
- 24.211 km
- Eerste registratie
- ER 03/2022
- Vorige eigenaren
- 2 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP): 11,0 l/100 km · Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP): 250 g/km
Leder bi-color zwart-mojavebeige
Tweekleurige combinaties: zwart en mojave-beige. Pakket zoals leder interieurpakket in standaardkleur, stiksels in contrastkleur
In combinatie met Sports Seat Plus en Adaptive Sports Seats Plus, rugschaal donkerzilver gespoten.
Beschrijving
Deze 911 Carrera 4 GTS is origineel Duits geleverd, de volledige onderhoudshistorie van deze 911 is bij ons bekend en is vorig jaar bij 16954km nog voorzien van groot onderhoud bij Porsche Centrum Luik.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Exterieur
SportDesign Side Skirts
Transmissie/chassis
Standard Porsche Active Suspension Management (PASM) instead of -10mm Sport PASM
Stuurbekrachtiging Plus
Interieur
Sportstoelen, elektrisch 14-voudig met memory pakket
Stoelverwarming
GT-sportstuurwiel
Lederen interieur
Lederpakket 930
Porsche embleem op hoofdsteunen
Audio/comm
BOSE Surround Sound System
Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus)
Licht versie
Voorruit met grijze band
Comfort opties
Lane Assist inclusief verkeerstekenherkenning
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 24.211 km |
Eerste registratie 03/2022 |
Eigenaren 2 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Groot onderhoud op 06/05/2025 met 16.954 km Porsche Centre Liège |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 L |
| Boring | 91,0 Mm |
| Slag | 76,4 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 r/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maximaal toerental | 7.500 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 307 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 Mm |
| Hoogte | 1.300 Mm |
| Wielbasis | 2.450 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.674 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.665 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.740 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 Kg |
| Maximale belasting | 400 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 0 Kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 L |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 L |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 250 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 18,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |