Porsche 911 GT3 (992 II)
Birnieweg 9-11
Deventer, Overijssel, 7418 HH
- Exterieurkleur
- Vanadium Grijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 6.702 km
- Eerste registratie
- ER 03/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met leder / Race-Tex items in zwart met contrasterende kleur GT-zlver
In zwart leder:
Stoelsteunen, hoofdsteunen en airbagmodule op het stuur.
In zwart Race-Tex:
middenzittingen, stuurwielrand, PDK versnellingspookgreep incl. handgreep, portiergrepen, armsteun portierpaneel, armsteun hoofdopbergvak middenconsole, dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekledingen.
Verdere details:
Stiksels en geborduurde 'GT3'-logo's in GT Silver. Deuropenerhendels in zwart. Sierlijsten in zwart met inleg in geborsteld aluminium in antraciet: sierlijsten dashboard en deurpanelen en sierlijsten middenconsole.
Extra voor lichtgewicht kuipstoelen, gedeeltelijk geperforeerd middengedeelte in Race-Tex zwart, met achterzijde in contrasterende kleur GT-zilver.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Exterieur
Badge op luchtinlaatrooster
Pedestrian safety
Bumper
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Brandstoftank van 63 liter
Wielen
Interieur
Gordelspanners
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Geen achterbank
Pedalen en voetsteun van roestvrij staal
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
E-Mobility
Laadhoes
Licht versie
Comfort opties
Alarm system with interior surveillance
Alcoholslot voorbereiding
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier
Waarschuwings- en remassistent inclusief voetgangersbescherming
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 6.702 km |
Eerste registratie 03/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 20/01/2026 met 4.784 km Porsche Zentrum Mannheim |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 311 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 Mm |
| Totale breedte | 1.852 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 Mm |
| Hoogte | 1.279 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.487 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.479 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.554 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 Kg |
| Maximale belasting | 303 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 L |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 L |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 76 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 312 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |