Porsche 911 GT3 RS (992 I)
Bornholmstraat 25
Groningen, 9723 AW
- Exterieurkleur
- Kleur Naar Keuze: Signalyellow
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 90 km
- Eerste registratie
- ER 11/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Garantie op nieuwe auto's
- 18 maanden resterende looptijd
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijving
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 386 kW / 525 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,2 S
- Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP)
- 13,2 l/100 km
Interieur Weissach-pakket met uitgebreide items in leder en Race-Tex, zwart/indisch rood
Zwart interieur met stiksels en contrasterende elementen in indisch rood, uitgebreid leder en Race-Tex.
Extra lederen items in vergelijking met het standaard interieur: bovenste delen deurpanelen.
Alle lederen items in glad afgewerkt leder in zwart. Sierstiksels, geborduurde 'Weissach RS'-logo's en deuropeningslussen in indisch rood.
Ook in zwart Race-Tex: bovenkant dashboard incl. afdekking instrumentenpaneel, kniestukken middenconsole, onderkant dashboard incl. afdekking dashboardkastje en bekerhouder, middenpanelen portieren. Geperforeerd middendeel zitting in zwart met achterzijde in contrasterende kleur indisch rood.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Licht versie
Comfort opties
Pakketten
Uitrusting GT3
Uitrusting “GT3 RS"
Exterieur
Coupé
Veiligheid voor voetgangers
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
64 liter brandstoftank
Wielen
Interieur
Gordels
Geen achterbank
Pedalen en voetsteun van roestvrij staal
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Voice Control
Licht versie
Buitenspiegels op portierrails, elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, asferisch aan bestuurderszijde
Binnenspiegel handmatig gedimd
Comfort opties
Twee-zones automatische klimaatregeling
Cruise control
Alarmsysteem met interieurbewaking
Niet-rokers pakket
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
18 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Occasion |
Kilometerstand 90 km |
Eerste registratie 11/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke servicebeurt |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 L |
| Boring | 102,0 Mm |
| Slag | 81,5 Mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 386 kW / 525 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 465 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 r/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,0 kW/l / 131,0 PK/l |
Vermogen
| Topsnelheid | 296 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,2 S |
| Acceleratie 0-160 km/u | 6,9 S |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,8 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.572 Mm |
| Totale breedte | 1.900 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.027 Mm |
| Hoogte | 1.322 Mm |
| Wielbasis | 2.457 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,5 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.482 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.450 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.525 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.795 Kg |
| Maximale belasting | 345 Kg |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 Mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,2 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,8 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Verbruik en emissie
| Gecombineerde CO₂-uitstoot (WLTP) | 299 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik (WLTP) | 13,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik in de stad (WLTP) | 20,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorstedelijk (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik buiten de stad (WLTP) | 11,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik snelweg (WLTP) | 12,4 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 97 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 r/min |