Porsche Taycan 4 Cross Turismo (MY24)
Schuttevaerweg 116
Rotterdam, 3044 BB
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 47.904 km
- Eerste registratie
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 447 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 93,4 Kwh
- Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%)
- 22,50 Min
- Aandrijving
- 4-wielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 350 kW / 476 PK
Glad leder interieur, zwart
Met glad afgewerkt leder in de uitrustingskleur zwart:
- alle lederen items in het gedeeltelijk lederen interieur
- rugleuningen voor en achter
- hoofdsteunen voor en achter
- bovenste en onderste delen van het dashboard
- deksel hoofdopbergvak middenconsole
- zijpaneel middenconsole
- stuurwiel airbag module
- armsteunen in de voor- en achterportieren
- deurstijlen voor en achter
- deurpanelen voor en achter
- decoratieve zones in de portieren voor en achter (niet van toepassing in combinatie met interieurpakketten)
Beschrijving
E-Performance
Bereik
447kmOplaadtijd
22,50MinBij het oplaadstationOplaadtijd
9,0hThuisPrestatiebatterij Plus met 8 jaar garantie
Hogere bereiken en meer prestatiepotentieel door extra celmodules.

Batterijcapaciteit
Je ontvangt de meest recente informatie over de resterende accucapaciteit rechtstreeks van de dealer.
Naarmate de batterij in het voertuig ouder wordt, neemt de bruikbare energie-inhoud af. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. Dit leidt met name tot een kleinere actieradius en langere oplaadtijden. De vermelde technische gegevens hebben betrekking op de eigenschappen van het hier aangeboden voertuig in nieuwe staat en kunnen bij gebruik mogelijk niet meer worden bereikt.
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Licht versie
Comfort opties
Exterieur
Cross Turismo specifieke sideskirts in zwart met inlays in briliant zilvr
Buitenspiegelonderstukken inclusief spiegelvoet in zwart
Sierlijsten in satijn zwart
Verval van GTS aanduiding op voorportieren
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Cross Turismo achterdiffusor met lamellen en inlays in Briljant zilver.
Verval van het panoramadaksysteem
Cross Turismo specifieke lower valance met inlays in Briljant zilver gespoten
Laadhoe aan bestuurders- en passagierszijde
Modelaanduiding in zilver
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving inclusief Porsche Traction Management (PTM)
Electric Sound
Standaard ophanging
Stuurbekrachtiging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Wielkernset met tweekleurig Porsche embleem
Interieur
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten op buitenste achterstoelen
Dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Dorpellijsten in zwart
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Navigatie Hoog
Smartphone-opbergruimte inclusief inductief opladen (Qi-standaard)
USB-C poorten
E-Mobility
Wandmontage Basic
Licht versie
Achterruitenwisser met intervalwisser en sproeier
Led koplampen
'PORSCHE' logo in glasoptiek op de achterkant
Binnenspiegel handmatig gedimd
Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
Comfort opties
ParkAssist (voor en achter)
Niet-rokers pakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Licht Design Pakket
Lane Keep Assist
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasion Porsche Approved Occasion Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 47.904 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Onderhoudsgeschiedenis Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 01/05/2026 met 47.904 km Porsche Centrum Rotterdam |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 280 kW / 380 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 350 kW / 476 PK |
| Max. koppel met Launch Control tot | 500 Nm |
Vermogen
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 5,1 S |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 10,1 S |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 15,6 S |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 2,6 S |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.974 Mm |
| Totale breedte | 1.967 Mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 Mm |
| Hoogte | 1.409 Mm |
| Wielbasis | 2.904 Mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.283 Kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.245 Kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.320 Kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.885 Kg |
| Maximale belasting | 640 Kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 Kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 L |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.212 L |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 446 L |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 146 Mm |
Actieradius
| Actieradius lange afstand | 370 km |
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 447 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 559 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 93,4 Kwh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 83,7 Kwh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW voor maximaal 100 km (WLTP) | 28,50 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen voor maximaal 100 km (WLTP) | 5,30 Min |
| Oplaadtijd wisselstroom (AC) bij 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 9,0 h |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 22 kW (0 tot maximaal 100%) | 5,0 h |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW (5 tot maximaal 80%) | 93,00 Min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 22,50 Min |
Verbruik en emissie
| CO₂-uitstoot gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 23,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,4 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 18,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 18,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 19,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 25,7 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 70 dB |
