Porsche 911 Targa 4 S (992 I)
- Boja eksterijera
- Crna
- Boja interijera
- Boja krova
- Pomični krov u crnoj boji
- Kilometraža
- 60.014 km
- Prva registracija
- 04./2023.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Petrol
- Mjenjač
- PDK (Automatski)
- Pogon
- All-wheel-drive
- Snaga
- 331 kW / 450 hp
- Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom
- 3,6 sec
- Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Kožni interijer, crna (Crayon šavovi)
Following items upholstered in leather: dashboard upper, dashboard lower section including glove compartment cover, door panel upper sections, door centre panels, centre console side sections, rear side panels, seat bases, rear side of front seat backrests (not in conjunction with order no. Q4Q, Q1J), seat centres rear, seat bolsters rear, transmission tunnel in rear.
In conjunction with Sports Seat Plus and Adaptive Sports Seats Plus, back shell painted in Darksilver.
In conjunction with full bucket seats, seat shell in carbon fibre-reinforced plastic (CFRP) with carbon-weave finish (high-gloss)
With decorative stitching in Crayon without extra charge: dashboard upper section, upper section of door trims, seats front and rear and rear side panels.
Opis
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Eksterijer
Pogon/Šasija
Kotači
Interijer
Interijer u koži
Zvuk/Komunikacija
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Popis u nastavku pokazuje serijsku opremu za ovu varijantu opreme. Individualna konfiguracija i odabrane opcije nisu uzeti u obzir. Ovaj popis može prikazati zamijenjenu opremu zbog odabira neke od opcija.
Boja eksterijera
Serijske boje eskterijera: bijela, Racing žuta, Guards crvena, crna. Serijske boje pomičnog mekog krova: crna, plava, smeđa i crvena
Boja interijera
Serijska boja interijera: crna
Eksterijer
Koncept vozila s 2+2 sjedala, motorom smještenim straga, širokim stražnjim dijelom karoserije
Bočni usisnici zraka prednjeg branika s aktivnim klapnama za hlađenje
Inteligentna izvedba lagane konstrukcije od aluminija i čeličnog kompozita
Automatski rad stražnjeg spojlera
Crne ukrasne letvice na vanjskim bočnim dijelovima pragova
Ručice vrata s funkcijom izvlačenja i uvlačenja
Oznaka modela na sredini stražnjeg dijela vozila u kromu visokog sjaja
'PORSCHE' slova integrirana u svjetleću liniju straga
Rešetka stražnjeg poklopca s okomitim letvicama u srebrnoj boji visokog sjaja
Potpuno automatski i električno upravljiv pomični krov vozila s 3 integralna magnezijska elementa i čvrstim grijanim stražnjim staklom. Mogućnost upravljanja preko ključa daljinski
Električno upravljanje zaštitom od vjetra
Fiksni Targa roll bar s letvicama u aluminiju i 'targa' logom
Pogon/ Šasija
6-cilindarski bokser, twin-turbo benzinski motor, zapremnina: 3.0 l, maksimalna snaga: 331 kW (450 hp), maksimalni okretni moment: 530 Nm
Blok motora i glave cilindara od aluminija
Hlađenje vodom s thermal managementom
Četiri ventila po cilindru
2 turbopunjača , 2 intercoolera
Direktno ubrizgavanje goriva (DFI)
VarioCam Plus varijabilno upravljanje radom ventila
Integriran sustav podmazivanja suhog korita s upravljanom uljnom pumpom
2 trosmjerna katalizatora i on-board dijagnostika za nadziranje sistema kontrole emisije
2 filtera čestica benzina
Usisni razvodnik
SPORT tipka za aktivaciju dinamičkih postavki motora i prijenosa
8-stupanjski automatski mjenjač Porsche Doppelkupplungsgetriebe (PDK)
Pogon na sva 4 kotača. Porsche upravljanje vučnom silom (PTM)
McPherson ovjes sa stabilizacijskom polugom sprijeda
Multi-link ovjes sa stabilizacijskom polugom straga
Elektromehaničko servo upravljanje s varijabilnim omjerom upravljanja i generatorom upravljajućeg impulsa
Porsche Stability Managemet (PSM) s ABS i naprednim funkcijama kočenja
Porsche Active Suspension Management (PASM), aktivno upravljanje ovjesom
6-klipna monobloc aluminijska kočiona kliješta sprijeda i 4-klipna monobloc aluminijska kočiona kliješta straga, crvena boja kočionih čeljusti
Promjer diskova: 350 mm prednji, 350mm stražnji, diskovi poprečno bušeni
Električna parkirna kočnica
Elektromehanička kočnica
Dvostruke ispušne cijevi s lijeve i desne strane branika od nehrđajućeg čelika
Auto start-stop funkcija
Stacionarno upravljanje s HOLD funkcijom
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Kotači
20/21" Carrera S alu naplatci
Pribor za kotače
Tyre Pressure Monitoring (TPM), nadzor tlaka u gumama
Svjetla i osvjetljenje
LED glavna svjetla s LED dnevnim svjetlima u 4 točke
LED pomoćna svjetla na prednjem kraju s pozicijskim svjetlima i pokazivačima smjera
Svjetlosna linija na stražnjem kraju vozila, svjetlo za parkiranje i svjetla za vožnju unatrag, svjetla straga za vožnju po magli
Automatsko uključivanje glavnih svjetala uključujući "Welcome Home" osvjetljenje
3D LED stražnja svjetla s integriranim trećim štop svjetlima
Vanjska osvrtna zrcala, električno podesiva i grijana, asferično zaobljena na vozačevoj strani
Sustav pranja vjetrobranskog stakla sa zračnim metlicama brisača, 2 brzine brisanja, prilagodljivim naizmjeničnim radom i mlaznicama za pranje
Komfor i sustavi asistencije
EU eCall-System
Porsche WET mode (asistent za vožnju po mokrim uvjetima)
Zračni jastuci (two stage) za vozača i suvozača
Sustav asistencije upozorenja i kočenja uklj. zaštitu pješaka
Porsche Side Impact Protection (POSIP), elementi zaštite od bočnog udara integrirani u vratima, thorax zračni jastuk integriran u potporne jastučiće sa lijeve i desne strane prednjih sjedala, zračni jastuk za glavu za vozača i suvozača integriran u vrata
ISOFIX priprema za montažu dječje sjedalice na suvozačevom sjedalu
Imobilizator motora s daljinskim centralnim zaključavanjem i sustavom alarma s nadzorom unutrašnjosti
Keyless Go (ključ integriran u vozilo)
Prednji i stražnji parkirni senzori uklj. stražnju parkirnu kameru
Tempomat s limitatorom brzine
Centralno zaključavanje s daljinskim upravljanjem i otvaranjem prednjeg prtljažnog prostora
Zaštita kod prevrtanja vozila integrirana u fiksni Targa roll bar
Interijer
Dvozonska automatska klima s mogućnošću odvojenog podešavanja temperature za vozača i suvozača, automatska recirkulacija zraka uključujući senzor za kvalitetu zraka
Filter čestica s filterom aktivnog ugljena
Zeleno tonirano i toplinski izolirano staklo
Električno podizanje prozorskih stakala i sustav zadrške vrata
Grijano stražnje staklo
Kontrolna ploča s centralnim analognim brojčanikom i dva 7" TFT zaslona, i 10,9" centralnim zaslonom
Multifunkcionalni upravljač s integriranim ručicama za promjenu brzina s manualnim podešavanjem visine i udaljenosti
Prednji prtljažni prostor
Sportska sjedala sprijeda, električno podešavanja nagiba i visine sjedala i manualno podešavanje udaljenosti sjedala
Prikaz trenutnog stupnja prijenosa na brojčaniku
PDK ručica mjenjača s automatskim modom i manualnom varijantom upravljanja preko ručica integriranih na upravljač
Središnja konzola
Središta sjedala, naslon za glavu i bočni jastučići prednjih sjedala u koži
Rub upravljača, panel odmorišta za ruku i poklopac središnje konzole u koži
Pretinac za pohranu stvari u vratima
Pretinac za rukavice
Ukrasne letvice interijera u Diamar srebrnoj boji, širinom kokpita, kod središnje konzole i kod panela vrata
Individualan držač za čašu na suvozačevoj strani, individualan držač za čašu u centralnoj konzoli
Imobilizator motora s daljinskim centralnim zaključavanjem i sustavom alarma s nadzorom unutrašnjosti
Oznaka modela na letvicama pragova vrata
2 USB C porta za punjenje i povezivanje u pretincu centralne konzole, 12V utičnica smještena u području nogu suvozača
Podne prostirke
Kuke za odjeću integrirane u naslonima sjedala
Audio i komunikacija
Digitalni radio
Porsche Communication Management (PCM) uključujući online navigacijski modul i Connect Plus usluge
Sound paket Plus, analogni zvučni sustav, 8 zvučnika, 150- watt ukupne snage s ugrađenim pojačalom i digitalnim prijemnikom signala
Porsche Connect Plus uključujući Apple® CarPlay i Android Auto™, Porsche Car Connect uključujući velik broj Connect usluga, kao npr.: Internet radio, Carfinder, Remote Vehicle Status, Remote Services i Porsche Vehicle Tracking System (PVTS+), (zahtjevana pretplata). Serijski uključeno razdoblje Connect usluga u trajanju od 36 mjeseci.
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 60.014 km |
Prva registracija 04./2023. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Promjer klipa | 91,0 mm |
| Hod klipa | 76,4 mm |
| Snaga | 331 kW / 450 hp |
| RPM maksimalna snaga razvijena iz broja okretaja | 6.500 r/min |
| Maksimalan okretni moment | 530 Nm |
| RPM maksimalan raspon okretnog momenta | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maksimalna brzina | 7.500 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 111,1 kW/l / 151,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 304 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h | 3,8 sec |
| Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom | 3,6 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h | 8,7 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h sa Sport Chrono paketom | 8,4 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h | 13,4 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h sa Sport Chrono paketom | 13,1 sec |
| Fleksibilnost 80-120 km/h u 5-oj brzini | 5,1 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h | 2,4 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 4.519 mm |
| Ukupna širina | 1.852 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.024 mm |
| Visina | 1.299 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.450 mm |
| Krug okretanja | 11,2 m |
| Masa praznog pojedinačno vozila | 1.672 kg |
| Masa praznog vozila (DIN) | 1.675 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 1.750 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 2.085 kg |
| Maksimalno opterećenje | 410 kg |
| Volumen spremnika goriva | 67 l |
| Volumen prednjeg prtljažnog prostor | 132 l |
| Otvoreni volumen prtljažnika sa sklopljenim stražnjim sjedalima (V211-1) | 163 l |
Potrošnja goriva i emisije
| Emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 244 g/km |
| Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, u gradu (WLTP) | 18,3 l/100 km |
| Potrošnja goriva, prigradski promet (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Potrošnja goriva, izvan grada (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva, autocesta (WLTP) | 9,5 l/100 km |