Porsche 911 GT3 with Touring Package (992 II)
- Boja eksterijera
- Crna
- Boja interijera
- Kilometraža
- 2.100 km
- Prva registracija
- 11./2025.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Petrol
- Mjenjač
- PDK (Automatski)
- Pogon
- Rear-wheel-drive
- Snaga
- 375 kW / 510 hp
- Ubrzanje od 0-100 km/h
- 3,4 sec
- Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Exclusive Manufaktur dvobojni kožni interijer , crna i boja kože po izboru: Cognac Brown
Combination of colours: Black in combination with choice of leather colour: Black, Slate Grey, Dark Night Blue, Bordeaux Red, Chalk Beige, Crayon, Kalahari Grey, Night Green, Lavender, Bramble, Magnesium Grey, Aquamarine Blue, Riviera Blue, Guards Red, Cohiba Brown or Cognac.
Leather interior (two-tone) with alternative colour distribution and additional equipment compared to standard leather interior (two-tone). Carpet Black.
Leather partly with decorative stitching in contrasting colour: dashboard upper section, upper section of door trims, dashboard trim package, steering wheel, knee rest, storage compartment lid.
Included equipment: Dashboard trim package in leather (dashboard end trims, dashboard upper section centre trim incl. cover Chrono stopwatch), door trim package in leather (door grab handle, door panel lower trims, rear side lower parts), Porsche crest on headrests (standard GT3 with Touring package), storage compartment lid embossed with “Porsche Exclusive Manufaktur”, cupholder trim leather, belt outlet trims in Race-Tex, leather embossing on the dashboard front section and on the side of the door panel upper section
Opis
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Paket
Eksterijer
Pogon/Šasija
Kotači
Interijer
Zvuk/Komunikacija
Colour choice for leather/decorative stitchings
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Paket
Eksterijer
Bez krovnih nosača
GT3 specifični stražnji poklopac
Sigurnost za pješake
Branik
Pogon/Šasija
Upravljanje stražnjom osovinom sa sportskim postavkama
Stražnji pogon
Standardni ovjes
63- litarski spremnik
Kotači
Sustav za nadzor tlaka u gumama (TPM) s Race track modom
Interijer
Automatski sigurnosni pojasevi u tri točke
Izostavljanje prošiva
Upravljač s ručnom prilagodbom visine i dubine upravljača
Papučice i oslonac za nogu u nehrđajućem čeliku
Zvuk/Komunikacija
Navigation High
Voice Control
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Sustav alarma s nadzorom unutrašnjosti vozila
Priprema za blokadu vožnje u alkoholoziranom stanju
Keyless Go
Sigurnosni trokut
Sustav za automatske hitne poziv eCall i bCall
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 2.100 km |
Prva registracija 11./2025. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Promjer klipa | 102,0 mm |
| Hod klipa | 81,5 mm |
| Snaga | 375 kW / 510 hp |
| Maksimalan okretni moment | 450 Nm |
| Maksimalna brzina | 9.000 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 93,0 kW/l / 127,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 311 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h | 7,0 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h | 10,8 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h | 1,9 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 4.570 mm |
| Širina (sa sklopljenim retrovizorima) | 1.834 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.033 mm |
| Visina s čeličnim ovjesom (PASM DIN) | 1.279 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.457 mm |
| Krug okretanja | 10,4 m |
| Masa praznog pojedinačno vozila | 1.486 kg |
| Masa praznog vozila (DIN) | 1.477 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 1.552 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 1.860 kg |
| Maksimalno opterećenje | 383 kg |
| Volumen prednjeg prtljažnog prostor | 135 l |
| Otvoreni volumen prtljažnika sa sklopljenim stražnjim sjedalima (V211-1) | 373 l |
| Prednji prevjes | 1.037 mm |
| Stražnji prevjes | 1.076 mm |
| Maks. razmak od tla s čeličnim ovjesom (PASM DIN) | 100 mm |
| Kut prilaza s čeličnim ovjesom (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Kut odlaska s čeličnim ovjesom (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Kut preloma s čeličnim ovjesom (PASM DIN) | 10,6 ° |
Potrošnja goriva i emisije
| Emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 312 g/km |
| Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, u gradu (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Potrošnja goriva, prigradski promet (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, izvan grada (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, autocesta (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Razina buke prolazećeg vozila | 74 dB |
| Razina buke zaustavljenog vozila | 96 dB |
| Razina buke stacionarnog vozila (o/min) | 3.658 r/min |