Porsche 911 GT3 (992 II)
- Boja eksterijera
- Crna
- Boja interijera
- Kilometraža
- 3.513 km
- Prva registracija
- 05./2025.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Petrol
- Mjenjač
- PDK (Automatski)
- Pogon
- Rear-wheel-drive
- Snaga
- 375 kW / 510 hp
- Ubrzanje od 0-100 km/h
- 3,4 sec
- Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Prošireni interijer u koži / Race-Tex u crnoj boji sa šavovima u kontrastnoj Guards crvenoj boji
Deviations from interior with extensive leather / Race-Tex items: Decorative stitching and embroidery in Guards Red.
Additionally for lightweight sport bucket seats, partially perforated seat centre in Race-Tex black, with backing in contrasting color Guards Red
Opis
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Paket
Eksterijer
Pogon/Šasija
Kotači
Interijer
Zvuk/Komunikacija
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Paket
Eksterijer
Grilje stražnjeg poklopca s vertikalnim letvicama
Sigurnost za pješake
Branik
Pogon/Šasija
Stražnji pogon
Standardni ovjes
63- litarski spremnik
Kotači
Sustav za nadzor tlaka u gumama (TPM) s Race track modom
Interijer
Upravljač s ručnom prilagodbom visine i dubine upravljača
Bez stražnjih sjedala
Papučice i oslonac za nogu u nehrđajućem čeliku
Sigurnosni pojasevi
Zvuk/Komunikacija
Navigation High
Voice Control
E-Mobility
Poklopac utora za gorivo/punjenje
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Sustav alarma s nadzorom unutrašnjosti vozila
Priprema za blokadu vožnje u alkoholoziranom stanju
Sustav upozorenja za sigurnosni pojas vozača i suvozača
Asistent potpore upozorenja i kočenja uključujući zaštitu pješaka
Sustav za automatske hitne poziv eCall i bCall
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 3.513 km |
Prva registracija 05./2025. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Najnovije održavanje 10 km 2025020324 |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Promjer klipa | 102,0 mm |
| Hod klipa | 81,5 mm |
| Snaga | 375 kW / 510 hp |
| Maksimalan okretni moment | 450 Nm |
| Maksimalna brzina | 9.000 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 93,0 kW/l / 127,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 311 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h | 7,0 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h | 10,8 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 4.570 mm |
| Ukupna širina | 1.852 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.033 mm |
| Visina | 1.279 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.457 mm |
| Krug okretanja | 10,4 m |
| Masa praznog pojedinačno vozila | 1.487 kg |
| Masa praznog vozila (DIN) | 1.479 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 1.554 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 1.782 kg |
| Maksimalno opterećenje | 303 kg |
| Volumen prednjeg prtljažnog prostor | 135 l |
| Otvoreni volumen prtljažnika sa sklopljenim stražnjim sjedalima (V211-1) | 373 l |
| Maksimalna visina vozila od tla (čeličan ovjes) | 76 mm |
| Kut prilaza s čeličnim ovjesom (DIN) | 6,3 ° |
| Kut odlaska s čeličnim ovjesom (DIN) | 9,4 ° |
| Kut prijeloma s čeličnim ovjesom (DIN) | 10,6 ° |
Potrošnja goriva i emisije
| Emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 312 g/km |
| Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, u gradu (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Potrošnja goriva, prigradski promet (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, izvan grada (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, autocesta (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Razina buke prolazećeg vozila | 74 dB |
| Razina buke zaustavljenog vozila | 96 dB |
| Razina buke stacionarnog vozila (o/min) | 3.658 r/min |