Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet (992 II)
- Boja eksterijera
- Oak Zelena Metalik Neo
- Boja interijera
- Boja krova
- Pomični krov u crnoj boji
- Kilometraža
- 14.637 km
- Prva registracija
- 08./2025.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- T-Hybrid
- Pogon
- All-wheel-drive
- Ukupna snaga
- 398 kW / 541 hp
- Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Paket interijera GTS
Stitching in contrasting colour, seat belts in contrasting colour, ‘GTS’ logo embroidered in contrasting colour on headrests, includes floor mats edged in Black with stitching and ‘PORSCHE’ logo in contrasting colour. Digital Tachometer and Sport Chrono Stopwatch in contrasting colour. Steering Wheel, Dashboard trim strips, door trims and centre console in carbon.
Contrasting colour: Slate Grey Neo
Opis
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Eksterijer
Pogon/Šasija
Kotači
Interijer
Zvuk/Komunikacija
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Paket
Standardna verzija
Eksterijer
Bez krovnih nosača
Sigurnost za pješake
Pogon/Šasija
Pogon na četiri kotača uklj. Porsche Traction Management (PTM)
63- litarski spremnik
Standardni ovjes
Kotači
Sustav za nadzor tlaka u gumama (TPM)
Interijer
Sustav upozorenja za sigurnosni pojas za vozača i suvozača te za stražnja sjedala
Zaštita od sunca za vozača i suvozača
Zvuk/Komunikacija
Navigation High
Voice Control
Svjetla i osvjetljenje
Vjetrobransko staklo s toplinski izoliranim staklom
Komfor i sustavi asistencije
Sustav alarma s nadzorom unutrašnjosti vozila
Priprema za blokadu vožnje u alkoholoziranom stanju
Sigurnosni trokut
Sustav za automatske hitne poziv eCall i bCall
Vožnja bez umetanja ključa
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 14.637 km |
Prva registracija 08./2025. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 3.591 cm³ / 3,6 l |
| Promjer klipa | 97,0 mm |
| Hod klipa | 81,0 mm |
| Ukupna snaga | 398 kW / 541 hp |
| Snaga | 357 kW / 485 hp |
| Snaga električnog motora | 41 kW / 56 hp |
| Ukupni okretni moment | 610 Nm |
| Maksimalan okretni moment | 570 Nm |
| Maksimalna brzina | 7.500 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 312 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom | 3,1 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h sa Sport Chrono paketom | 7,1 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h sa Sport Chrono paketom | 11,1 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h sa Sport Chrono pakeotm | 2,1 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 4.553 mm |
| Ukupna širina | 1.852 mm |
| Širina (sa sklopljenim retrovizorima) | 1.834 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.033 mm |
| Visina s čeličnim ovjesom (PASM-10 DIN) | 1.304 mm |
| Visina s čeličnim ovjesom (PASM-20 DIN) | 1.292 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.450 mm |
| Krug okretanja | 10,9 m |
| Masa praznog pojedinačno vozila | 1.733 kg |
| Masa praznog vozila (DIN) | 1.725 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 1.800 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 2.115 kg |
| Maksimalno opterećenje | 390 kg |
| Volumen prednjeg prtljažnog prostor | 135 l |
| Otvoreni volumen prtljažnika sa sklopljenim stražnjim sjedalima (V211-1) | 163 l |
| Prednji prevjes | 1.016 mm |
| Stražnji prevjes | 1.087 mm |
| Maks. razmak od tla s čeličnim ovjesom (PASM-10 DIN) | 123 mm |
| Maks. razmak od tla s čeličnim ovjesom (PASM-20 DIN) | 110 mm |
| Kut prilaza s čeličnim ovjesom (PASM-10 DIN) | 10,0 ° |
| Kut odlaska s čeličnim ovjesom (PASM-10 DIN) | 14,3 ° |
| Kut prilaza s čeličnim ovjesom (PASM-20 DIN) | 9,1 ° |
| Kut odlaska s čeličnim ovjesom (PASM-20 DIN) | 13,7 ° |
| Kut prijeloma s čeličnim ovjesom (PASM-10 DIN) | 12,9 ° |
| Kut prijeloma s čeličnim ovjesom (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Potrošnja goriva i emisije
| Emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 241 g/km |
| Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Potrošnja goriva, u gradu (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva, prigradski promet (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Potrošnja goriva, izvan grada (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Potrošnja goriva, autocesta (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Razina buke prolazećeg vozila | 71 dB |
| Razina buke zaustavljenog vozila | 98 dB |
| Razina buke stacionarnog vozila (o/min) | 3.325 r/min |