Porsche Panamera 4 E-hybrid
Porsche Approved rabljeno vozilo
92.900 €
nije oporezivo
Šifra vozila
24007
- Boja eksterijera
- Vulcano Metalik Siva
- Boja interijera
- Kilometraža
- 44.124 km
- Prva registracija
- 04./2022.
- Prethodni vlasnici
- 2
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinirani električni raspon (EAER, WLTP)
- 55 km
- Energijski kapacitet baterije (bruto)
- 17,9 kWh
- Pogon
- All-wheel-drive
- Ukupna snaga
- 340 kW / 462 hp
- Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 2,1 l/100 km
Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP): 2,1 l/100 km · Potrošnja goriva s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP): 9,4 l/100 km · Ponderirana kombinirana potrošnja električne energije (WLTP): 22,9 kWh/100 km · Ponderirane emisije CO₂, kombinirano (WLTP): 48 g/km
Djelomično kožni interijer u crnoj boji
With embossed leather in interior colour: seat centres front and rear, seat inner bolsters front and rear, headrest centres front and rear, inner headrest side bolsters front and rear, door panel armrests and door handles front and rear, centre console armrests front and rear. Steering wheel rim and gear selector in smooth-finish leather.
Opis
• Minimalno 12 mjeseci jamstva („Porsche Approved warranty“) i Porsche asistencije na cesti
• Vrijedi diljem svijeta – iskoristivo u bilo kojem Porsche centru
• Pokriće jamstva za Porsche vozila do starosti 15 godina, s mogućnošću sklapanja jamstva za vozila do 14 godina starosti / 200.000 km – čak i bez prethodnog jamstvenog pokrića
• Fleksibilni uvjeti od 12, 24, 36 ili 48 mjeseci – bez ograničenja kilometraže tijekom trajanja jamstvenog roka
• Pokriće svih komponenti vozila* i preuzimanje 100% troškova rada i materijala do trenutne vrijednosti vozila – bez ikakve franšize
• Osiguranje zadržavanja vrijednosti i dugovječnosti Porsche vozila – isključivo korištenje originalnih Porsche dijelova
* U slučaju oštećenja koja se ne mogu pripisati promjenama uzrokovanim starenjem ili uobičajenim trošenjem i koja ne predstavljaju nikakve vizualne ili akustične zahtjeve.
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Dodatna oprema
Eksterijer
Panorama krovni sustav
Letvice bočnih prozora u crnoj boji (visoki sjaj)
Pogon/Šasija
Power steering plus (servo upravljanje Plus)
Kotači
20" Panamera Turbo aluminijski naplatci
Interijer
Sjedala 4+1
Ambijentalno osvjetljenje uključujući paket osvjetljenja straga
Komforna sjedala sprijeda, električno podesiva u 14 smjerova, s paketom memorije
Grijanje stražnjih sjedala
Paket pretinaca za pohranu stvari
Poklopci za držače čaša (sprijeda)
E-Mobility
On- board punjač 7.2 kW
Svjetla i osvjetljenje
LED Matrix glavna svjetla uključujući Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Automatsko zasjenjiva osvrtna zrcala s memorijom
Brisač stražnjeg prozora
Zatamnjena stakla
Komfor i sustavi asistencije
Head-Up prikaz (Head-Up Display)
ParkAssist sustav (prednji i stražnji) uključujući stražnju kameru i Surround view
Sustav asistencije za promjenu vozne trake (Lane Change Assist)
Adaptivni tempomat
Soft-close sustav zatvaranja vrata
Serijska oprema
Za ovo se vozilo ne može odrediti standardna oprema.
Obratite se Porsche centru za informacije o standardnoj opremi.
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 44.124 km |
Prva registracija 04./2022. |
Prethodni vlasnici 2 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Promjer klipa | 84,5 mm |
| Hod klipa | 86,0 mm |
| Ukupna snaga | 340 kW / 462 hp |
| Snaga | 243 kW / 330 hp |
| Snaga električnog motora | 100 kW / 136 hp |
| Ukupni okretni moment | 700 Nm |
| Maksimalan okretni moment | 450 Nm |
| Okretni moment električnog motora | 400 Nm |
| Maksimalna brzina | 6.800 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 83,9 kW/l / 114,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 280 km/h |
| Maksimalna brzina na električni pogon | 140 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom | 4,4 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h sa Sport Chrono paketom | 10,5 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h sa Sport Chrono paketom | 16,7 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h sa Sport Chrono pakeotm | 3,0 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 5.049 mm |
| Ukupna širina | 1.937 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.165 mm |
| Visina | 1.423 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.950 mm |
| Krug okretanja | 11,9 m |
| Masa praznog pojedinačno vozila | 2.253 kg |
| Masa praznog vozila (DIN) | 2.220 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 2.295 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 2.785 kg |
| Maksimalno opterećenje | 565 kg |
| Maksimalno dopušteno opterećenje prilikom Porsche krovnog transporta | 75 kg |
| Volumen spremnika goriva | 80 l |
| Volumen prtljažnika sa preklopljenim stražnjim sjedalima | 1.242 l |
| Volumen otvorenog prtljažnika (V211-2) | 403 l |
| Maksimalna visina vozila od tla (zračni ovjes, regularna visina) | 133 mm |
Doseg
| Električni domet grad (WLTP) | 47 km |
| Kombinirani električni raspon (EAER, WLTP) | 55 km |
| Električni domet grad (EAER, WLTP) | 55 km |
Kapacitet baterije i punjenje
| Energijski kapacitet baterije (bruto) | 17,9 kWh |
| Energijski kapacitet baterije (neto) | 14,3 kWh |
Potrošnja goriva i emisije
| Ponderirane emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 48 g/km |
| Emisije CO₂ s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP) | 213 g/km |
| Ponderirana kombinirana potrošnja električne energije (WLTP) | 22,9 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije s kombiniranim punjenjem (WLTP) | 31,1 kWh/100 km |
| Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 2,1 l/100 km |
| Kombinirana potrošnja goriva s pražnjenjem punjenja (WLTP) | 0,7 l/100 km |
| Potrošnja goriva s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP) | 9,4 l/100 km |