Porsche G2 Panamera 4S PHEV II
Porsche Approved rabljeno vozilo
92.900 €
uklj. PDV (u sustavu PDV-a)
Šifra vozila
24012
- Boja eksterijera
- Jet Metalik Crna
- Boja interijera
- Kilometraža
- 22.690 km
- Prva registracija
- 12./2020.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinirani električni raspon (EAER, WLTP)
- 47 km
- Energijski kapacitet baterije (bruto)
- 17,9 kWh
- Pogon
- All-wheel-drive
- Ukupna snaga
- 412 kW / 560 hp
- Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 2,6 l/100 km
Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP): 2,6 l/100 km · Potrošnja goriva s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP): 9,9 l/100 km · Ponderirana kombinirana potrošnja električne energije (WLTP): 23,6 kWh/100 km · Ponderirane emisije CO₂, kombinirano (WLTP): 59 g/km
Kožni interijer u crnoj boji
All items of the partial leather interior in smooth-finish leather. In addition: leather seats including leather seat outer bolsters front and rear, upper and front section of dashboard, dashboard lower section including glove compartment cover, centre console basic elements front and rear, door trims front and rear, and wheel arch trims.
Opis
• Minimalno 12 mjeseci jamstva („Porsche Approved warranty“) i Porsche asistencije na cesti
• Vrijedi diljem svijeta – iskoristivo u bilo kojem Porsche centru
• Pokriće jamstva za Porsche vozila do starosti 15 godina, s mogućnošću sklapanja jamstva za vozila do 14 godina starosti / 200.000 km – čak i bez prethodnog jamstvenog pokrića
• Fleksibilni uvjeti od 12, 24, 36 ili 48 mjeseci – bez ograničenja kilometraže tijekom trajanja jamstvenog roka
• Pokriće svih komponenti vozila* i preuzimanje 100% troškova rada i materijala do trenutne vrijednosti vozila – bez ikakve franšize
• Osiguranje zadržavanja vrijednosti i dugovječnosti Porsche vozila – isključivo korištenje originalnih Porsche dijelova
* U slučaju oštećenja koja se ne mogu pripisati promjenama uzrokovanim starenjem ili uobičajenim trošenjem i koja ne predstavljaju nikakve vizualne ili akustične zahtjeve.
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Dodatna oprema
Eksterijer
Panorama krovni sustav
Letvice bočnih prozora u crnoj boji (visoki sjaj)
Pogon/Šasija
Sportski ispušni sustav uključujući sportske završetke ispušnih cijevi crne boje
Upravljanje stražnjom osovinom uklj. Power Steering Plus
Kotači
21" 911 Turbo Design II naplatci
Interijer
Sjedala 4+1
Ambijentalno osvjetljenje uključujući paket osvjetljenja straga
Komforna sjedala sprijeda, električno podesiva u 14 smjerova
Ventilacija prednjih sjedala
ISOFIX priprema za dječju sjedalicu na suvozačkom sjedalu
Paket za pušače
Sport Chrono štoperica s brojčanikom u bijeloj boji
Brojčanici instrumentalne ploče u bijeloj boji
Torba za skije
Interijer u koži
Porsche grb utisnut u naslon za ruku centralne konzole
Zvuk/Komunikacija
BOSE® Surround Sound-System
USB sučelje straga
E-Mobility
On- board punjač 7.2 kW
Mrežni kabel 3 pin 32A/230V, utičnica plave boje
Svjetla i osvjetljenje
Zatamnjena LED glavna svjetla s Matrix zrakom uključujući Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Komfor i sustavi asistencije
ParkAssist sustav uklj. Surround view
Adaptivni tempomat
Soft-close sustav zatvaranja vrata
Serijska oprema
Za ovo se vozilo ne može odrediti standardna oprema.
Obratite se Porsche centru za informacije o standardnoj opremi.
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 22.690 km |
Prva registracija 12./2020. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Promjer klipa | 84,5 mm |
| Hod klipa | 86,0 mm |
| Ukupna snaga | 412 kW / 560 hp |
| Snaga | 324 kW / 440 hp |
| Snaga električnog motora | 100 kW / 136 hp |
| RPM maksimalan raspon snage | 5.650 - 6.600 r/min |
| Ukupni okretni moment | 750 Nm |
| Maksimalan okretni moment | 550 Nm |
| Okretni moment električnog motora | 400 Nm |
| RPM maksimalan raspon okretnog momenta | 2.000 - 5.500 r/min |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 298 km/h |
| Maksimalna brzina na električni pogon | 140 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom | 3,7 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h sa Sport Chrono paketom | 8,6 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h sa Sport Chrono paketom | 13,6 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h sa Sport Chrono pakeotm | 2,4 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 5.049 mm |
| Ukupna širina | 1.937 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.165 mm |
| Visina | 1.423 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.950 mm |
| Mjerač prednji | 1.657 mm |
| Mjerač stražnji | 1.639 mm |
| Koeficijent otpora (Cd) | 0,30 cD |
| Masa praznog vozila (DIN) | 2.230 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 2.305 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 2.825 kg |
| Maksimalno opterećenje | 595 kg |
| Maksimalno dopušteno opterećenje prilikom Porsche krovnog transporta | 75 kg |
| Volumen spremnika goriva | 80 l |
| Volumen prtljažnika sa preklopljenim stražnjim sjedalima | 1.242 l |
| Volumen otvorenog prtljažnika (V211-2) | 403 l |
Doseg
| Električni domet grad (WLTP) | 50 km |
| Kombinirani električni raspon (EAER, WLTP) | 47 km |
| Električni domet grad (EAER, WLTP) | 50 km |
Kapacitet baterije i punjenje
| Energijski kapacitet baterije (bruto) | 17,9 kWh |
| Energijski kapacitet baterije (neto) | 14,3 kWh |
Potrošnja goriva i emisije
| Ponderirane emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 59 g/km |
| Emisije CO₂ s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP) | 223 g/km |
| Ponderirana kombinirana potrošnja električne energije (WLTP) | 23,6 kWh/100 km |
| Potrošnja električne energije s kombiniranim punjenjem (WLTP) | 35,7 kWh/100 km |
| Ponderirana potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 2,6 l/100 km |
| Kombinirana potrošnja goriva s pražnjenjem punjenja (WLTP) | 1,1 l/100 km |
| Potrošnja goriva s ispražnjenom baterijom, kombinirano (WLTP) | 9,9 l/100 km |