Porsche 911 Carrera 4S (992 I)
- Boja eksterijera
- Gt Metalik Srebrna
- Boja interijera
- Kilometraža
- 21.971 km
- Prva registracija
- 07./2020.
- Prethodni vlasnici
- 1
- Povijest oštećenja
- Nema prijavljenih šteta niti nezgoda
- Jamstvo koje je odobrio Porsche
- 12 mjeseci
- Motor
- Petrol
- Mjenjač
- PDK (Automatski)
- Pogon
- All-wheel-drive
- Snaga
- 331 kW / 450 hp
- Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom
- 3,4 sec
- Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP)
- 10,5 l/100 km
Sport-Tex Square kožni interijer u crnoj boji, Crayon šavovi
Package as for leather interior package in standard colour but with seat centres in Sport-Tex Square.
Only in conjunction with Sports seats Plus or adaptive Sports seats Plus.
Decorative stitching in Crayon without extra charge: dashboard upper section, upper section of door trims, seats front and rear and rear side panels
Opis
Oprema vozila
Istaknute značajke opreme
Eksterijer
Pogon/Šasija
Kotači
Interijer
Interijer u koži
Interijer u karbonu
Interijer u aluminiju
Zvuk/Komunikacija
Svjetla i osvjetljenje
Komfor i sustavi asistencije
Popis u nastavku pokazuje serijsku opremu za ovu varijantu opreme. Individualna konfiguracija i odabrane opcije nisu uzeti u obzir. Ovaj popis može prikazati zamijenjenu opremu zbog odabira neke od opcija.
Pogonska jedinica
6-cilindarski bokser twin-turbo benzinski motor, zapremnina: 3.0 l, maksimalna snaga: 331 kW (450 hp), maksimalni okretni moment: 530 Nm
Karakteristike pogona
Blok motora i glave cilindara od aluminija
Hlađenje vodom s thermal managementom
Četiri ventila po cilindru
2 turbopunjača , 1 hladnjak stlačenog zraka (intercooler)
Direktno ubrizgavanje goriva (DFI)
VarioCam Plus varijabilno upravljanje radom ventila
Integrirano podmazivanje s upravljanom uljnom pumpom
2 trosmjerna katalizatora i on-board dijagnostika za nadziranje sistema kontrole emisije
2 Particulate filtera
Usisni razvodnik
Četverotaktni ispušni sustav s dvostrukim duplim ispušnim cijevima od nehrđajućeg čelika
SPORT tipka za aktivaciju dinamičkih postavki motora i prijenosa
Prijenos
8-stupanjski automatski mjenjač Porsche Doppelkupplungsgetriebe (PDK)
Stacionarno upravljanje s HOLD funkcijom
Pogon na sve kotače s kontroliranim višeslojnim kvačilom i Porsche Traction Management (PTM) sustavom
Auto start-stop funkcija
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) uključujući elektronički regulirano zaključavanje stražnjeg diferencijala s potpuno varijabilnom distribucijom rmomenta
Šasija
McPherson ovjes sa stabilizacijskom polugom (anti-roll bar) sprijeda
Multi-link ovjes sa stabilizacijskom polugom (anti-roll bar) straga
Elektromehaničko servo upravljanje s varijabilnim omjerom upravljanja i generatorom upravljajućeg impulsa
Porsche Stability Managemet (PSM) s ABS i naprednim funkcijama kočenja
Porsche Active Suspension Management (PASM), aktivno upravljanje ovjesom
Kočnice
6-klipna monobloc aluminijska kočiona kliješta sprijeda i 4-klipna monobloc aluminijska kočiona kliješta straga, unutarnje ventilirana i poprečno bušena
Promjer diskova: 350 mm prednji, 350mm stražnji
Crvena boja kočionih kliješta
Električna parkirna kočnica
Elektromehanička kočnica
Karoserija
8.5 J x 20-colni Carrera S aluminijski naplatci s 245/35 ZR 20 prednjim gumama
11.5 x 21-colni Carrera S aluminijski naplatci s 305/30 ZR 21 stražnjim gumama
Tyre Pressure Monitoring (TPM), nadzor tlaka u gumama
Set za krpanje guma s električnim kompresorom
Koncept vozila s 2+2 sjedala, motorom smještenim straga, širokim stražnjim dijelom karoserije
Bočni usisnici zraka prednjeg branika s aktivnim klapnama za hlađenje
Inteligentna izvedba lagane konstrukcije od aluminija i čeličnog kompozita
Automatski rad stražnjeg spojlera
Crne letvice na pragovima vrata
Ručica vrata na uvlačenje
Oznaka modela na sredini stražnjeg dijela vozila u kromu visokog sjaja
"PORSCHE" slova integrirana u svjetleću liniju straga
Letvice u crnoj boji
Rešetka stražnjeg poklopca s okomitim letvicama u srebrnoj boji visokog sjaja
Osvjetljenje
LED glavna svjetla s LED dnevnim svjetlima u 4 točke
LED pomoćna svjetla na prednjem kraju s pozicijskim svjetlima i pokazivačima smjera
Svjetlosna linija na stražnjem kraju vozila, svjetlo za parkiranje i svjetla za vožnju unatrag
Automatsko uključivanje glavnih svjetala uključujući "Welcome Home" osvjetljenje
3D LED stražnja svjetla s integriranim trećim štop svjetlima
Vanjska osvrtna zrcala, električno podesiva i grijana, asferično zaobljena na vozačevoj strani
Sustav pranja vjetrobranskog stakla sa zračnim metlicama brisača, 2 brzine brisanja, prilagodljivim naizmjeničnim radom i mlaznicama za pranje
Klimatizacija
Dvozonska automatska klima s mogućnošću separatnog podešavanja temperature za vozača i suvozača, automatska recirkulacija zraka uključujući senzor za kvalitetu zraka
Filter čestica s filterom aktivnog ugljena
Zeleno tonirano i toplinski izolirano staklo
Električno podizanje prozorskih stakala i door seal protection
Grijano stražnje staklo
Sigurnost i osiguranje
EU eCall-System
Zračni jastuci (two stage) za vozača i suvozača
Porsche Side Impact Protection (POSIP), elementi zaštite od bočnog udara integrirani u vratima, thorax zračni jastuk integriran u potporne jastučiće sa lijeve i desne strane prednjih sjedala, zračni jastuk za glavu za vozača i suvozača integriran u vrata
ISOFIX priprema za montažu dječje sjedalice na suvozačevom sjedalu
Imobilizator motora s daljinskim centralnim zaključavanjem i sustavom alarma s nadzorom unutrašnjosti
Porsche WET mode (asistent za vožnju po mokrim uvjetima)
Sustav asistencije upozorenja i kočenja
Keyless Go (ključ integriran u vozilo)
Prednji i stražnji parkirni senzori
Tempomat s limitatorom brzine
Instrumenti
Instrumentalna ploča s centralnim brojačem okretaja i s dva 7" TFT displaya s centralnim analognim brojačem okretaja, 10.9" središnji display
Prikaz trenutnog stupnja brzine u brojaču okretaja
Interijer
Sportska sjedala s električnom prilagodbom kuta naslona za leđa i visine sjedala i manualnom prilagodbom smjera sjedala (naprijed-nazad)
Potporni jastučići sa lijeve i desne strane prednjih sjedala i nasloni za glavu prednjih sjedala u reljefnoj koži
Mogućnost odvajanja-preklapanja stražnjih sjedala
Multifunkcionalni upravljač
Rub upravljača, ručice vrata, rukohvati na vratima i poklopac prtljažnog prostora središnje konzole u glatkoj završnoj obradi kože
Dekorativni paket interijera Diamar Darksilver
Krovna obloga i stupovi A-/B-/C u tkanini
Pragovi vrata s oznakom modela
12-volt utičnica u prostoru za noge suvozača
Podne prostirke
Porsche Communication Management (PCM). uključujući online navigacijski modul i Connect Plus uslugu
Porsche Connect Plus uključujući online navigacijski modul, Apple CarPlay, 4G/LTE telefonski modul i bežični pristup internetu, Porsche Car Connect uključujući Carfinder, Remote Vehicle Status, Remote Services i Porsche Vehicle Tracking System (PVTS+), (zahtjevana pretplata)
Sound paket Plus, analogni zvučni sustav, 9 zvučnika, 235- watt ukupne snage s ugrađenim pojačalom i digitalnim prijemnikom signala
Prtljažni prostor
Prtljažni pretinac sprijeda
Pretinci za odlaganje stvari u vratima
Kuke za odjeću integrirane u naslonima za leđa i u B-stupovima
Individualan držač za čašu na suvozačevoj strani, individualan držač za čašu u centralnoj konzoli
Boje
Serijske boje eskterijera: bijela, Racing žuta, Guards crvena, crna
Serijske boje interijera: crna, crna/Mojave, Slate siva
Jamstvo
Vaše jamstvo uključuje:

Jamstvo koje je odobrio Porsche
12 mjeseci

Porsche Assistance
12 mjeseci
Mobilnost i sigurnost na zahtjev. 24 sata dnevno. 365 dana u godini. Brza pomoć - gdje god i kad god vam je potrebna.
Stanje i povijest
Novo / Rabljeno Porsche Approved rabljeno vozilo Vozilo provjerene kvalitete, kompletne povijesti i originalnih dijelova. |
Kilometraža 21.971 km |
Prva registracija 07./2020. |
Prethodni vlasnici 1 prethodni vlasnici |
Cijela povijest servisa Da, svaki servis obavljen u Porsche centru |
Povijest oštećenja Nema prijavljenih šteta niti nezgoda |
Tehnički podaci
Motor
| Broj cilindara | 6 |
| Zapremnina motora | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Promjer klipa | 91,0 mm |
| Hod klipa | 76,4 mm |
| Snaga | 331 kW / 450 hp |
| RPM maksimalna snaga razvijena iz broja okretaja | 6.500 r/min |
| Maksimalan okretni moment | 530 Nm |
| RPM maksimalan raspon okretnog momenta | 2.300 - 5.000 r/min |
| Maksimalna brzina | 7.500 r/min |
| Maksimalni kapacitet litre | 111,1 kW/l / 151,0 hp/l |
Izvedba
| Maksimalna brzina | 306 km/h |
| Ubrzanje od 0-100 km/h | 3,6 sec |
| Ubrzanje od 0-100 km/h sa Sport Chrono paketom | 3,4 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h | 8,3 sec |
| Ubrzanje od 0-160 km/h sa Sport Chrono paketom | 8,0 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h | 12,7 sec |
| Ubrzanje od 0-200 km/h sa Sport Chrono paketom | 12,4 sec |
| Međuubrzanje 80-120 km/h | 2,3 sec |
Karoserija - dimenzije i težine
| Duljina | 4.519 mm |
| Ukupna širina | 1.852 mm |
| Širina (s retrovizorima) | 2.024 mm |
| Visina | 1.300 mm |
| Međuosovinski razmak | 2.450 mm |
| Mjerač prednji | 1.589 mm |
| Mjerač stražnji | 1.557 mm |
| Koeficijent otpora (Cd) | 0,29 cD |
| Masa praznog vozila (DIN) | 1.565 kg |
| Masa praznog vozila (EU) | 1.640 kg |
| Dopuštena ukupna težina | 2.010 kg |
| Maksimalno opterećenje | 445 kg |
| Volumen spremnika goriva | 67 l |
| Volumen prednjeg prtljažnog prostor | 132 l |
| Volumen prtljažnika sa preklopljenim stražnjim sjedalima | 264 l |
Potrošnja goriva i emisije
| Emisije CO₂, kombinirano (WLTP) | 240 g/km |
| Potrošnja goriva, kombinirana (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Potrošnja goriva, u gradu (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Potrošnja goriva, prigradski promet (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Potrošnja goriva, izvan grada (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Potrošnja goriva, autocesta (WLTP) | 9,3 l/100 km |