2025 Porsche Taycan 4 Cross Turismo
- Колір екстер'єру
- Gentian Blue Metallic
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 15 км
- Перша реєстрація
- 06/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Гарантія на новий автомобіль
- 12 місяці, що залишилися до кінця терміну
- Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
- 8 років або до 160 000 км
- Двигун
- Електричний
- Комбінований пробіг (ECE)
- 601 км
- Енергетичний вміст акумулятора (брутто)
- 105,0 кВт/год
- Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %)
- 18,00 хв.
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Потужність Overboost з Launch Control до
- 320 кВт / 435 к.с.
Двокольоровий шкіряний салон з гладкої шкіри в кольорі чорний/Bordeaux Red
Комбінація кольорів: чорний/BordeauxRed. Містить ті ж елементи, що й шкіряний салон
Опис
Е-Продуктивність
Пробіг
601кмЧас заряджання
18,00хв.На зарядній станціїЧас заряджання
11,0Год.ВдомаPerformance Battery Plus з 8-річною гарантією
Більша дальність дії та більший потенціал продуктивності завдяки додатковим модулям комірок.

Ємність акумулятора
Найсвіжішу інформацію про залишкову ємність акумулятора ви отримаєте безпосередньо від дилера.
Зі старінням акумулятора, встановленого в транспортному засобі, вміст корисної енергії в ньому зменшується. Це призводить, зокрема, до зменшення запасу ходу та збільшення часу заряджання. Наведені технічні дані стосуються властивостей автомобіля, який пропонується тут, коли він новий, і можуть бути недосяжними при використанні.
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Пакети
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Повнокольоровий герб Porsche на капоті
Стандартна версія
Екстер'єр
Спойлер на даху, пофарбований у чорний (глянцевий) колір
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
Електричний звук
Колеса
Диски стандартного кольору
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Точки кріплення ISOFIX/I-Size на зовнішніх задніх сидіннях
Підголівники
Аудіо/Comm.
Система навігації
E-Mobility
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Без можливості ECALL/BCALL
Безключовий запуск авто
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
12 місяці, що залишилися до кінця терміну
Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
8 років або до 160 000 км
Ваша гарантія на високовольтну батарею, включаючи мінімальну ємність 80% протягом 3 років (або до 60 000 км) і 70% до кінця гарантії.
Стан та історія
Тип автомобіля Вживаний автомобіль (заміна автомобіля клієнта) Автомобілі, що замінюються клієнтами, надаються дилером під час тривалого ремонту. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. |
Пробіг 15 км Різний пробіг — автомобіль все ще використовується |
Перша реєстрація 06/2025 |
Кількість попередніх власників 1 (Porsche Center Kyiv Airport) |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено в Порше Центрі |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Максимальна потужність | 320 кВт / 435 к.с. |
| Потужність Overboost з Launch Control до | 320 кВт / 435 к.с. |
| Макс. крутний момент з Launch Control до | 610 Nm |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 220 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год з Launch Control | 4,7 с |
| Прискорення 0-160 км/год з Launch Control | 10,6 с |
| Прискорення 0-200 км/год з Launch Control | 16,8 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год з Launch Control | 2,9 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 974 мм |
| Загальна ширина | 1 967 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 144 мм |
| Висота | 1 409 мм |
| Колісна база | 2 904 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 309 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 280 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 355 кг |
| Допустима загальна маса | 2 885 кг |
| Максимальне навантаження | 605 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 84 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 212 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 446 л. |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 146 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 176 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,2 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 16,2 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,1 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 14,5 ° |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 300 мм |
| Макс. глибина броду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 340 мм |
Запас ходу
| Комбінований пробіг (ECE) | 601 км |
Об'єм батареї та заряджання
| Енергетичний вміст акумулятора (брутто) | 105,0 кВт/год |
| Енергетичний вміст акумулятора (чистий корисний) | 97,0 кВт/год |
| Макс. потужність зарядки (DC) | 320,0 кВт |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 11 кВт (від 0 до 100 %) | 11,0 Год. |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 22 кВт (від 0 до 100 %) | 6,0 Год. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) при 400 А (від 0 до 100 %) | 18,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з потужністю 120 кВт (500 В, 250 А, від 10 до 80 %) | 46,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) потужністю 150 кВт (від 10 до 80 %) | 33,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %) | 18,00 хв. |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 0 г/км |
| Комбіноване споживання електроенергії (ECE) | 18,5 кВт/100км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 65 dB |