2026 Porsche Taycan 4 Black Edition
- Колір екстер'єру
- Ice Grey Metallic
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 10 км
- Перша реєстрація
- 12/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Гарантія, затверджена Porsche
- 12 місяців
- Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
- 8 років або до 160 000 км
- Двигун
- Електричний
- Комбінований пробіг (ECE)
- 627 км
- Енергетичний вміст акумулятора (брутто)
- 105,0 кВт/год
- Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %)
- 18,00 хв.
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Потужність Overboost з Launch Control до
- 320 кВт / 435 к.с.
Інтер'єр з гладкої шкіри кольору SlateGrey
Наступні елементи виконані в кольорі Slate Grey:
- центри сидінь спереду та ззаду
- підлокітники сидінь спереду та ззаду
- підголівники передні та задні
- верхня, передня та нижня частини панелі приладів
- кришка основного відсіку центральної консолі
- бічна панель центральної консолі
- обід керма
- модуль подушки безпеки керма
- підлокітники в передніх та задніх дверях
- поясні рейки дверей передні та задні
- панелі дверей передні та задні
- декоративні накладки в дверях спереду та ззаду (не поширюється на пакети інтер'єру)
Опис
Е-Продуктивність
Пробіг
627кмЧас заряджання
18,00хв.На зарядній станціїЧас заряджання
11,0Год.ВдомаPerformance Battery Plus з 8-річною гарантією
Більша дальність дії та більший потенціал продуктивності завдяки додатковим модулям комірок.

Ємність акумулятора
Найсвіжішу інформацію про залишкову ємність акумулятора ви отримаєте безпосередньо від дилера.
Зі старінням акумулятора, встановленого в транспортному засобі, вміст корисної енергії в ньому зменшується. Це призводить, зокрема, до зменшення запасу ходу та збільшення часу заряджання. Наведені технічні дані стосуються властивостей автомобіля, який пропонується тут, коли він новий, і можуть бути недосяжними при використанні.
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Аптечка першої допомоги з попереджувальним трикутником
Пакети
Стандартна версія
Екстер'єр
Елементи екстер'єру чорного кольору (глянець) з видаленням карбонових вставок
Limousine
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
Одношвидкісна трансмісія на переднійта 2-швидкісна трансмісія на задній осі.
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Диски стандартного кольору
Інтер'єр
Електричне регулювання рульової колонки
Точки кріплення ISOFIX/I-Size на зовнішніх задніх сидіннях
Без компаса/хронометра Sport Chrono
Аудіо/Comm.
Система навігації
E-Mobility
Заряджання через бортову мережу змінного струму з потужністю до 11 кВт
Кабель для зарядки змінного струму довжиною 6 м (до 11 кВт)
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Лобове скло з функцією термоізоляції
Системи комфорту та допомоги водію
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Пакет пам'яті для водія та переднього пасажира
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Keyless Drive
Двері без системи комфортного закриття дверей
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія, затверджена Porsche
12 місяців

Допомога від Porsche
12 місяців
Мобільність і безпека на вимогу. 24 години на добу. 365 днів на рік. Швидка допомога - де завгодно і коли завгодно.
Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
8 років або до 160 000 км
Ваша гарантія на високовольтну батарею, включаючи мінімальну ємність 80% протягом 3 років (або до 60 000 км) і 70% до кінця гарантії.
Стан та історія
Тип автомобіля Автомобіль з пробігом Porsche Approved (демонстраційний автомобіль) Автомобіль з сертифікованою якістю, повною історією та оригінальними запчастинами. Демонстраційні автомобілі — це транспортні засоби, які використовуються для виставок або тест-драйвів. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. |
Пробіг 10 км |
Перша реєстрація 12/2025 |
Кількість попередніх власників 1 (Porsche Center Lviv) |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено в Порше Центрі |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Максимальна потужність | 320 кВт / 435 к.с. |
| Потужність Overboost з Launch Control до | 320 кВт / 435 к.с. |
| 30-хвилинна потужність | 163 кВт / 222 к.с. |
| Макс. крутний момент з Launch Control до | 610 Nm |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 230 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год з Launch Control | 4,6 с |
| Прискорення 0-160 км/год з Launch Control | 10,4 с |
| Прискорення 0-200 км/год з Launch Control | 16,4 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год з Launch Control | 2,8 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 963 мм |
| Загальна ширина | 1 966 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 950 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 144 мм |
| Висота | 1 379 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 379 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 357 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 369 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 399 мм |
| Колісна база | 2 900 мм |
| Діаметр розвороту | 11,7 м |
| Радіус повороту коліс | 11,0 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 255 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 250 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 325 кг |
| Допустима загальна маса | 2 880 кг |
| Максимальне навантаження | 630 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 407 л. |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 81 л. |
| Виліт передній | 997 мм |
| Звис ззаду | 1 066 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 127 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 117 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 147 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 11,1 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 14,2 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 10,6 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 9,8 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової прохідності) | 12,2 ° |
Запас ходу
| Комбінований пробіг (ECE) | 627 км |
Об'єм батареї та заряджання
| Енергетичний вміст акумулятора (брутто) | 105,0 кВт/год |
| Енергетичний вміст акумулятора (чистий корисний) | 97,0 кВт/год |
| Макс. потужність зарядки (DC) | 320,0 кВт |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 11 кВт (від 0 до 100 %) | 11,0 Год. |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 22 кВт (від 0 до 100 %) | 6,0 Год. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) при 400 А (від 0 до 100 %) | 18,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з потужністю 120 кВт (500 В, 250 А, від 10 до 80 %) | 46,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) потужністю 150 кВт (від 10 до 80 %) | 33,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %) | 18,00 хв. |
Витрата пального та викиди
| Комбіноване споживання електроенергії (ECE) | 17,7 кВт/100км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 65 dB |