2026 Porsche Panamera GTS
- Колір екстер'єру
- Slate Grey Neo
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 10 км
- Перша реєстрація
- 11/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Гарантія на новий автомобіль
- 19 місяці, що залишилися до кінця терміну
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 368 кВт / 500 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 3,8 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 11,7 1/100 км
Пакет інтер'єру GTS кольору Carmine Red
Equal to Race-Tex with leather in Black, smooth-finish leather:
With Race-Tex:
- seat centres front and outer rear with Diamar embossing
- arm rests in the doors and centre console
- roof lining
- A-pillar trim, B-pillar trim (upper section) and C-pillar trim
- sun visors
With smooth-finish leather:
- Front and rear seat bolsters
- Front of the headrests in the front and rear
- Top and bottom part of the dashboard including the glove compartment lid
- Front and rear door trims including door panels
- Centre console at front and rear
- Steering wheel airbag module
Specifics of the GTS Interior Package Carmine Red:
- Carbon matt interior Package
- Door sill guards carbon matt, illuminated
In Carmine Red:
- decorative stitching on seats contours, upper and lower dashboard, upper and lower door waist rails, arm rests , centre console and floor mats
- seat belts front and outer rear
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Пакети
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Асистент утримання смуги руху та асистент руху в заторах в поєднанні з функцією екстреної зупинкиф
Асистент допомоги проїзду перехрестя
Пакети
Екстер'єр
Без рейлінгів на даху
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Декоративний боковий логотип
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
90-літровий паливний бак
Колеса
Літні шини 21-дюймові
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Герметик для шин та електричний повітряний компресор
Інтер'єр
Циферблат компаса/секундомір Sport Chrono чорного кольору
Важіль перемикання передач PDK
Система попередження про пристебнення ременів безпеки для водія та переднього пасажира та задніх сидінь
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Педалі та підніжка чорного кольору
Підголівники
Аудіо/Comm.
E-Mobility
Без зарядного кабелю Mode3
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Пакет пам'яті для водія та переднього пасажира
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
19 місяці, що залишилися до кінця терміну
Стан та історія
Тип автомобіля Вживаний автомобіль (демонстраційний автомобіль) Демонстраційні автомобілі — це транспортні засоби, які використовуються для виставок або тест-драйвів. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. |
Пробіг 10 км Різний пробіг — автомобіль все ще використовується |
Перша реєстрація 11/2025 |
Кількість попередніх власників 1 (Porsche Center Dnipro) |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено в Порше Центрі |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 8 |
| Об'єм двигуна | 3 996 см³ / 4,0 л. |
| Діаметр | 86,0 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 368 кВт / 500 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 660 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 92,0 kW/l / 125,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 302 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,8 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 9,1 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 14,6 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год із пакетом Sport Chrono | 2,6 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 5 052 мм |
| Загальна ширина | 1 937 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 983 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 165 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 415 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 403 мм |
| Колісна база | 2 950 мм |
| Діаметр розвороту | 11,4 м |
| Радіус повороту коліс | 10,7 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 104 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 065 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 140 кг |
| Допустима загальна маса | 2 685 кг |
| Максимальне навантаження | 620 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 200 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 100 кг |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 312 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 478 л. |
| Виліт передній | 972 мм |
| Звис ззаду | 1 130 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 124 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,0 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,9 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 10,4 ° |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 267 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 11,7 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 16,5 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,9 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 71 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 86 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |