2026 Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- Колір екстер'єру
- Slate Grey Neo
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Плагін-гібрид
- Електричний пробіг, комбінований (ECE)
- 96 км
- Енергетичний вміст акумулятора (брутто)
- 25,9 кВт/год
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна комбінована потужність
- 346 кВт / 470 к.с.
- Середнє споживання палива (ECE)
- 1,8 1/100 км
Клубний шкіряний салон кольору Barrique
Клубний шкіряний салон характеризується особливо високоякісною шкірою Nappa з дуже м’якою поверхнею та природними світло-темними контрастами. Додатковий поперечний шов у верхній частині панелі приладів і панелях передніх і задніх дверей підкреслює увагу до деталей.
Оздоблення клубною шкірою:
- Передні та задні сидіння
- Верхня і нижня частини панелі приладів, включаючи кришку бардачка
- Оббивка передніх і задніх дверей, включаючи дверні панелі та підлокітники
- Центральна консоль з підлокітниками спереду та ззаду
- Обід керма
- Модуль подушки безпеки на кермі.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Пакети
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Асистент утримання смуги руху та асистент руху в заторах в поєднанні з функцією екстреної зупинкиф
Пакети
Обладнання 'base'
Екстер'єр
Без рейлінгів на даху
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
80-літровий паливний бак
Стартерний акумулятор
Колеса
Герметик для шин та електричний повітряний компресор
Інтер'єр
Важіль перемикання передач PDK
Система попередження про пристебнення ременів безпеки для водія та переднього пасажира та задніх сидінь
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Педалі та підніжка чорного кольору
Підголівники
Аудіо/Comm.
E-Mobility
Заряджання через бортову мережу змінного струму з потужністю до 11 кВт
Кабель для зарядки змінного струму довжиною 6 м (до 11 кВт)
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Автоматичне затемнення внутрішніх і зовнішніх дзеркал
Системи комфорту та допомоги водію
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Keyless Drive
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 894 см³ / 2,9 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна комбінована потужність | 346 кВт / 470 к.с. |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 224 кВт / 304 к.с. |
| Максимальна потужність електродвигуна | 140 кВт / 190 к.с. |
| Максимальний крутний момент у поєднанні | 650 Nm |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 420 Nm |
| Максимальний крутний момент електродвигуна | 450 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 77,0 kW/l / 104,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 280 км/год |
| Максимальна швидкість на електротязі | 140 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,1 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 10,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 16,2 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год із пакетом Sport Chrono | 2,8 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 5 052 мм |
| Загальна ширина | 1 937 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 983 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 165 мм |
| Висота | 1 419 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 419 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 396 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 409 мм |
| Колісна база | 2 950 мм |
| Діаметр розвороту | 11,4 м |
| Радіус повороту коліс | 10,7 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 275 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 230 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 305 кг |
| Допустима загальна маса | 2 825 кг |
| Максимальне навантаження | 595 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 264 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 430 л. |
| Виліт передній | 972 мм |
| Звис ззаду | 1 130 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 131 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 121 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,6 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 16,0 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 10,8 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 10,0 ° |
Запас ходу
| Електричний пробіг, комбінований (ECE) | 96 км |
Об'єм батареї та заряджання
| Енергетичний вміст акумулятора (брутто) | 25,9 кВт/год |
| Час заряджання змінним струмом (AC) з потужністю 11 кВт (від 0 до 100 %) | 2,6 Год. |
Витрата пального та викиди
| Зважені викиди CO₂ в змішаному циклі (ECE) | 40 г/км |
| Зважене комбіноване споживання електроенергії (ECE) | 26,9 кВт/100км |
| Середнє споживання палива (ECE) | 1,8 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 67 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 80 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |