2026 Porsche Panamera 4
- Колір екстер'єру
- Jet Black Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 260 кВт / 353 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 4,8 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,9 1/100 км
Клубний шкіряний салон кольору Espresso
Клубний шкіряний салон характеризується особливо високоякісною шкірою Nappa з дуже м’якою поверхнею та природними світло-темними контрастами. Додатковий поперечний шов у верхній частині панелі приладів і панелях передніх і задніх дверей підкреслює увагу до деталей.
Оздоблення клубною шкірою:
- Передні та задні сидіння
- Верхня і нижня частини панелі приладів, включаючи кришку бардачка
- Оббивка передніх і задніх дверей, включаючи дверні панелі та підлокітники
- Центральна консоль з підлокітниками спереду та ззаду
- Обід керма
- Модуль подушки безпеки на кермі.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Пакети
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
90-літровий паливний бак
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Обладнання 'base'
Екстер'єр
Бокові накладки
Без рейлінгів на даху
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
75-літровий паливний бак
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Герметик для шин та електричний повітряний компресор
Інтер'єр
Важіль перемикання передач PDK
Система попередження про пристебнення ременів безпеки для водія та переднього пасажира та задніх сидінь
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Педалі та підніжка чорного кольору
Підголівники
Аудіо/Comm.
E-Mobility
Без зарядного кабелю Mode3
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Попереджувальний трикутник
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Keyless Drive
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 894 см³ / 2,9 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 260 кВт / 353 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 500 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 89,0 kW/l / 121,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 270 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 5,0 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,8 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 12,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 11,9 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 20,3 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 20,0 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 3,5 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 5 052 мм |
| Загальна ширина | 1 937 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 983 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 165 мм |
| Висота | 1 423 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 423 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 400 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 413 мм |
| Колісна база | 2 950 мм |
| Діаметр розвороту | 11,9 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 984 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 920 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 995 кг |
| Допустима загальна маса | 2 540 кг |
| Максимальне навантаження | 620 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 200 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 100 кг |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 328 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 494 л. |
| Виліт передній | 972 мм |
| Звис ззаду | 1 130 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 132 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 122 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,6 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 16,4 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 10,9 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 10,1 ° |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 226 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,9 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 13,3 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,0 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 76 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 2 850 об/хв |