2023 Porsche Macan T (MY23)
- Колір екстер'єру
- Білий (white)
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 32 000 км
- Перша реєстрація
- 12/2022
- Кількість попередніх власників
- 2
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 195 кВт / 265 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год
- 6,2 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,5 1/100 км
Шкіряний салон у чорному / сірому (Pebble grey) кольорі
Шкіряне оздоблення: верхня і нижня частини приладової панелі, включаючи кришку відсіку для зберігання речей, бокові секції центральної консолі, модуль подушки безпеки рульового колеса, обшивку передніх дверей спереду та ззаду, підлокітники, дверні панелі та двері, що тягнуться спереду та ззаду, кришку відсіку для зберігання центральної консолі. Сидіння, оздоблені шкірою, включаючи шкіряні підпірки сидінь зовнішні спереду і ззаду, передні бокові підголівники, задні підголівники, передні рами спинки виконано в гальковій сірості: знизу приладової панелі, включаючи кришку відсіку для рукавичок, бокові секції центральної консолі та основний елемент, нижню обшивку дверей спереду та ззаду, підлокітники, дверні панелі та двері, що тягнуть спереду та ззаду, кришку відсіку для зберігання центральної консолі, нижню секцію опор В і С, передня бокова панель для ніг, кожухи на порогах дверей, декоративні строчки та сидіння спереду та ззаду.
Примітка: рулонна штора додаткового панорамного даху завжди виконана з чорної тканини
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Карбон інтер'єру
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
У наведеному нижче списку показано стандартне обладнання для цієї версії автомобіля. Індивідуальна конфігурація та вибрані параметри не відображаються. У цьому списку може відображатися обладнання, яке було замінено через вибір опції.
Колір кузова
Стандартні кольори кузова: чорний, білий
Колір інтер'єру
Стандартні кольори салону: чорний (Black), сірий (Agate Grey)
Кузов
Накладки на бічне скло чорного кольору (глянцевий)
Повністю оцинкований, цільний кузов
Захист від бічного удару
Вбудовані повітрозабірники спереду
Автоматичні двері багажника
Аеродинамічні елементи у сірому кольорі (Agate Grey) (металік) і позначення моделі "Macan T" чорного глянцевого кольору
Зовнішні дзеркала SportDesign з V-подібною дзеркальною основою, пофарбованою в сірий колір металік (Agate Grey)
Спойлер на дахусірого кольору (Agate Metallic)
Логотип «PORSCHE» та позначення моделі на зідніх дверях у кольорі Agate Grey Metallic
Передня панель фартуха пофарбована в Agate Grey Metallic
Трансмісія / Ходова частина
4-поршневі алюмінієві моноблочні гальма з фіксованим супортом спереду, гальмівні диски з внутрішньою вентиляцією
7-ступенева Porsche Doppelkupplung (PDK)
Сталева пружинна підвіска
Porsche Stability Management (PSM)
Підвіска Porsche Active Suspension Management (PASM) зі зниженим дорожнім просвітом на 15 мм
VarioCam
Гальмівні диски з внутрішньою вентиляцією діаметром 350 мм спереду і 330 мм ззаду
Гальмівні супорти чорного кольору
Турбокомпресор
Режими OFFROAD/SPORT
Сажевий фільтр (GPF)
Активні жалюзі радіаторної решітки
Антиблокувальна система (ABS)
Функція Auto Start-Stop до 3 км/год
Функція автоматичного утримання
Porsche Hill Control (PHC)
65 літрів паливний бак
Колеса
20-дюймові диски Macan S, пофарбовані в Dark titanium
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Освітлення
Головні світлодіодні фари в т.ч. система динамічного освітлення Porsche (PDLS)
Автоматичне увімкнення фар, а також функція «Welcome Home»
Третій стоп-сигнал (LED), вбудований у спойлер на даху
Світлодіодні задні ліхтарі з тривимірною світловою графікою, інтегрованими чотириточковими стоп-сигналами та світловою смугою
Система передніх склоочисників з 2 швидкостями і датчиком дощу
Склоочисник заднього скла з періодичним очищенням та жиклером омивача
Системи допомоги водію
Система попередження про виїзд зі смуги руху
Круїз-контроль
Електричні склопідйомники
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Салон
Спортивні сидіння (8-позиційні, електричні)
Підігрів передніх сидінь
Підігрів керма
Багатофункціональне спортивне кермо GT з підігрівом
5 сидінь
Бортовий комп'ютер
Тоноване теплоізоляційне скло з усіх боків
Трьохзонний автоматичний клімат-контроль
Підігрів заднього скла
4-сторонні підголівники (спереду)
Акцентні планки сріблястого кольору
Фільтр від частинок/пилкуз активованим вугіллям
Тримачі для пляшок
Триточкові автоматичні ремені безпеки
Натягувачі ременів безпеки
Повнорозмірні подушки безпеки для водія та переднього пасажира/Вбудовані в сидіння передні бічні подушки безпеки
Складне заднє сидіння (40 : 20 : 40) і центральний підлокітник
Задній підлокітник з двома вбудованими підстаканниками
Система кріплення ISOFIX
Пакет тих, хто не палить
Сигналізація з ультразвуковим внутрішнім спостереженням
Килимки
Алюмінієві накладки на пороги чорного кольору з написом «Macan T».
Аудіо та мультимедіа
Цифрове радіо
Porsche Communication Management (PCM)
Два USB-порти для зарядки на задній центральній консолі
Дві розетки (12 вольт): центральна консоль спереду та в багажному відділенні
Два порти для зарядки і підключення USB-C у бардачку на передній центральній консолі
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Гарантія
Ми не маємо інформації про гарантію. Будь ласка, зверніться до дилера.
Стан та історія
Тип автомобіля Вживаний автомобіль |
Пробіг 32 000 км |
Перша реєстрація 12/2022 |
Кількість попередніх власників 2 |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна | 1 984 см³ / 2,0 л. |
| Діаметр | 82,5 мм |
| Хід | 92,8 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 195 кВт / 265 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 400 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 97,8 kW/l / 133,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 232 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 6,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 16,1 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Загальна ширина | 1 927 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Висота | 1 606 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 865 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 940 кг |
| Допустима загальна маса | 2 510 кг |
| Максимальне навантаження | 645 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 000 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Ємність паливного бака | 65 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 187 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 217 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,5 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 11,4 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,4 1/100 км |