2026 Porsche Macan T
- Колір екстер'єру
- Volcano Grey Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 195 кВт / 265 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 6,2 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,5 1/100 км
Розширений шкіряний пакет кольору Black/Bordeaux Red
Finished in leather: top and bottom of the dashboard including glove compartment cover, centre console side sections, steering wheel airbag module, upper door trim front and rear, armrests, door panels and door pulls front and rear, lid of the centre console storage compartment. Seats finished in leather, including leather seat bolsters inner front and rear, front side headrests, rear headrests, front backrest frames
Finished in Bordeaux Red: bottom of the dashboard including glove compartment cover, centre console side sections and basic element, lower door trim front and rear, armrests, door panels and door pulls front and rear, lid of the centre console storage compartment, decorative stitching, seat centres, inner and outer seat bolsters at rear, headrests to the front of the seats
Note: only in conjunction with optional comfort seats (14-way) and adaptive Sports seats (18-way). The roll-up blind of the optional panoramic roof is always finished in black fabric
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Електрична рульова колонка
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Позначення 'base'
Позначення Macan T
Екстер'єр
Панель переднього обвісу у кольорі Agate Grey Metallic
Бокові накладки
Підготовка до встановлення системи висувного фаркопа
Дзеркала та його основи у кольорі Agate Grey (глянець)
Спойлер на даху у кольорі Agate Grey Metallic
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Розширювачі колісних арок чорного кольору (глянець)
Автоматичні двері багажника
Кузов SUV
Видалення декоративного бокового логотипу
Без рейлінгів на даху
Трансмісія/шасі
65-літровий паливний бак
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Центри колісних дисків з монохромним гербом Porsche
-
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Циферблат компаса/секундомір Sport Chrono чорного кольору
Система кріплення ISOFIX ззаду
Шкіряний селектор передач
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Накладки на пороги з матового алюмінію чорного кольору з написом ‘Macan T‘
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Аудіо/Comm.
Porsche Communication Management (PCM), включаючи підготовку мобільного телефону та аудіоінтерфейси
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Внутрішнє дзеркало з ручним затемненням
Системи комфорту та допомоги водію
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Попередження про виїзд зі смуги руху
Круїз-контроль з обмежувачем швидкості
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Пакет для некурців
Без попередження та допомоги при гальмуванні
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна | 1 984 см³ / 2,0 л. |
| Діаметр | 82,5 мм |
| Хід | 92,8 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 195 кВт / 265 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 400 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 98,0 kW/l / 133,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 232 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 6,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 16,1 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Загальна ширина | 1 927 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 606 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 606 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 586 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 596 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 646 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 899 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 865 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 940 кг |
| Допустима загальна маса | 2 510 кг |
| Максимальне навантаження | 645 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 000 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 80 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 458 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 187 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,8 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 21,0 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,4 ° |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 217 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,5 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 11,4 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,4 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 76 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |