2026 Porsche Macan S
- Колір екстер'єру
- Jet Black Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 280 кВт / 380 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 4,6 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 10,2 1/100 км
Шкіряний пакет кольору Black/Bordeaux Red
Leather finish on top side of dashboard, centre console storage compartment lid, seat centres, seat inner bolsters, front side of seat headrests, door panel armrests and door pulls in front and rear.
In conjunction with a two-tone colour combination, the following leather items are in Bordeaux Red:
centre console storage compartment lid, seat centres, door panel armrests and door pulls in front and rear.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Електрична рульова колонка
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Позначення 'S'
Стандартна версія
Екстер'єр
Панель переднього обвісу у кольорі кузова
Бокові накладки
Підготовка до встановлення системи висувного фаркопа
Без рейлінгів на даху
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Розширювачі колісних арок чорного кольору (глянець)
Автоматичні двері багажника
Кузов SUV
Трансмісія/шасі
Вихлопна система з двома подвійними вихлопними трубами зліва та справа з матовим сріблястим покриттям
Аналоговий годинник на панелі приладів
65-літровий паливний бак
Колеса
Центри колісних дисків з монохромним гербом Porsche
Система контролю тиску в шинах (TPM)
-
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Циферблат приладів срібного кольору
Система кріплення ISOFIX ззаду
Шкіряний селектор передач
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Спортивне кермо
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Підголівники
Аудіо/Comm.
Porsche Communication Management (PCM), включаючи підготовку мобільного телефону та аудіоінтерфейси
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Внутрішнє дзеркало з ручним затемненням
Системи комфорту та допомоги водію
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Попередження про виїзд зі смуги руху
Круїз-контроль з обмежувачем швидкості
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Пакет для некурців
Без попередження та допомоги при гальмуванні
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 894 см³ / 2,9 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 280 кВт / 380 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 520 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 96,0 kW/l / 131,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 259 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 4,8 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,6 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 11,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 11,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 18,9 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 18,7 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 3,2 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Загальна ширина | 1 927 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 621 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 606 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 586 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 596 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 646 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 973 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 930 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 005 кг |
| Допустима загальна маса | 2 580 кг |
| Максимальне навантаження | 650 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 400 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 96 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 458 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 187 мм |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,7 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 21,9 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,4 ° |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 285 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 233 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 10,2 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 12,8 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,7 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 70 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 92 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |