2026 Porsche Macan GTS
- Колір екстер'єру
- Python Green
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 324 кВт / 440 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 4,3 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 10,3 1/100 км
Пакет інтер'єру GTS кольору Python Green
In Python Green:
- ‘GTS’ logo embroidered on headrests front seats
- Seat belts front and outer rear.
Decorative stitching in Python Green:
- multifunction sports steering wheel
- adaptive sports seats with comfort memory package (18-way, electric)
- centre console main storage compartment
- dashboard upper section
- door waist
- armrests door
- floor mats
Note: only available in conjunction with GTS Sport Package
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Пакети
Екстер'єр
Передній обвіс чорного кольору (сатин-глянець)
Бокові накладки SportDesign чорного кольору (сатиновий глянець)
Задній обвіс чорного кольору (глянець)
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Електрична рульова колонка
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Позначення 'S'
Позначення GTS
Екстер'єр
Підготовка до встановлення системи висувного фаркопа
Спойлер на даху з фіксованим подвійним крилом та дизайном у стилі плавника чорного кольору (глянець)
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Розширювачі колісних арок чорного кольору (глянець)
Автоматичні двері багажника
Кузов SUV
Видалення декоративного бокового логотипу
Без рейлінгів на даху
Трансмісія/шасі
Адаптивна пневматична підвіска, в поєднанні з системою активного регулювання жорсткості амортизаторів Porsche (PASM), спортивні налаштування (-10 мм)
Аналоговий годинник на панелі приладів
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
-
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Логотип «GTS» на підголівниках передніх сидінь
Система кріплення ISOFIX ззаду
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Спортивне кермо
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Накладки на пороги з алюмінію чорного кольору з написом 'Macan GTS"
Аудіо/Comm.
Porsche Communication Management (PCM), включаючи підготовку мобільного телефону та аудіоінтерфейси
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Внутрішнє дзеркало з ручним затемненням
Системи комфорту та допомоги водію
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Попередження про виїзд зі смуги руху
Круїз-контроль з обмежувачем швидкості
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Пакет для некурців
Попереджувальний трикутник
Без попередження та допомоги при гальмуванні
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 894 см³ / 2,9 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 324 кВт / 440 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 550 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 111,0 kW/l / 151,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 272 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 4,5 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,3 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 10,5 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 10,3 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 17,1 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 16,9 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 2,9 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Загальна ширина | 1 927 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 995 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 960 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 035 кг |
| Допустима загальна маса | 2 580 кг |
| Максимальне навантаження | 620 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 400 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 96 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 458 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 300 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 234 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 10,3 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 12,9 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,8 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 91 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |