2026 Porsche Macan
- Колір екстер'єру
- White
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 195 кВт / 265 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год
- 6,4 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,3 1/100 км
Інтер'єр кольору Black/Mojave Beige
Smooth-finish leather in interior colour:
- steering wheel rim
- gear selector
Seats: Sport-Tex/Leatherette
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Електрична рульова колонка
Аудіо/Comm.
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Позначення 'base'
Стандартна версія
Екстер'єр
Панель переднього обвісу у кольорі кузова
Бокові накладки
Підготовка до встановлення системи висувного фаркопа
Обрамлення вікон чорного кольору (сатин-глянець)
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Автоматичні двері багажника
Кузов SUV
Без рейлінгів на даху
Трансмісія/шасі
Сталева пружинна підвіска
Аналоговий годинник на панелі приладів
Вихлопна система з двома окремими вихлопними трубами ліворуч і праворуч з матовим сріблястим покриттям
65-літровий паливний бак
Колеса
Центри колісних дисків з монохромним гербом Porsche
Система контролю тиску в шинах (TPM)
-
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Без компаса/хронометра Sport Chrono
Система кріплення ISOFIX ззаду
Шкіряний селектор передач
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Накладки на пороги чорного кольору
Спортивне кермо
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Підголівники
Аудіо/Comm.
Porsche Communication Management (PCM), включаючи підготовку мобільного телефону та аудіоінтерфейси
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Внутрішнє дзеркало з ручним затемненням
Системи комфорту та допомоги водію
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Попередження про виїзд зі смуги руху
Круїз-контроль з обмежувачем швидкості
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Пакет для некурців
Попереджувальний трикутник
Без попередження та допомоги при гальмуванні
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна | 1 984 см³ / 2,0 л. |
| Діаметр | 82,5 мм |
| Хід | 92,8 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 195 кВт / 265 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 400 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 98,0 kW/l / 133,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 232 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 6,4 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 6,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 16,3 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 16,1 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 4,5 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (DIN) | 1 621 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 621 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (EC) | 1 616 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою | 1 621 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 606 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 586 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 596 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 646 мм |
| Висота завантажувального порогу зі сталевою підвіскою (DIN) | 765 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 882 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 845 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 920 кг |
| Допустима загальна маса | 2 510 кг |
| Максимальне навантаження | 665 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 000 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 80 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 458 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою | 202 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 187 мм |
| Кут в'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 16,8 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 23,5 ° |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,7 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 22,5 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 16,7 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,4 ° |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (DIN) | 300 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 285 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 212 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,3 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 11,3 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,2 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 76 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |