2026 Porsche Macan 4
- Колір екстер'єру
- Slate Grey Neo
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
- 8 років або до 160 000 км
- Двигун
- Електричний
- Комбінований пробіг (ECE)
- 619 км
- Енергетичний вміст акумулятора (брутто)
- 100,0 кВт/год
- Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %)
- 21,00 хв.
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Потужність Overboost з Launch Control до
- 300 кВт / 408 к.с.
Інтер'єр кольору Black/Chalk Beige
Інтер’єр Black/Chalk Beige:
Оздоблення гладкою шкірою:
-Обідок рульового колеса
Оздоблення штучною шкірою:
-Підлокітник центральної консолі
-Підлокітники дверей і ручки дверей спереду та ззаду
Сидіння: Sport-Tex/Leatherette
Виконання в оздоблювальному кольорі Chalk Beige:
-Сидіння
-Нижня частина панелі приладів
-Підлокітник центральної консолі
-Верхні боковини центральної консолі
-Частини панелей дверей, включаючи підлокітники та ручки дверей спереду та ззаду
Е-Продуктивність
Пробіг
619кмЧас заряджання
21,00хв.На зарядній станціїЧас заряджання
10,0Год.ВдомаPerformance Battery Plus з 8-річною гарантією
Більша дальність дії та більший потенціал продуктивності завдяки додатковим модулям комірок.

Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Герметик для шин та електричний повітряний компресор
Інтер'єр
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Обладнання 'base'
Стандартне обладнання
Екстер'єр
Бокові накладки
Підготовка до встановлення системи висувного фаркопа
Ручки відкривання дверей у кольорі кузова
Кузов SUV
Система забезпечення безпеки пішоходів
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
Силова установка Porsche E-Performance з синхронними двигунами на постійних магнітах на передній та задній осях
Сталева пружинна підвіска
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Підголівники
Точки кріплення ISOFIX/I-Size на зовнішніх задніх сидіннях
Реверсивний натягувач ременя безпеки
Педалі та підніжка чорного кольору
Аудіо/Comm.
E-Mobility
Заряджання через бортову мережу змінного струму з потужністю до 11 кВт
Кабель для зарядки змінного струму довжиною 6 м (до 11 кВт)
Без зарядного кабелю PHEV
With second charging socket
Системи освітлення
Лобове скло з функцією термоізоляції
Системи комфорту та допомоги водію
Система утримування в смузі руху
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Центральна та бокові подушки безпеки попереду
Система попередження та асистент гальмування
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Гарантія на акумуляторну батарею Porsche HV
8 років або до 160 000 км
Ваша гарантія на високовольтну батарею, включаючи мінімальну ємність 80% протягом 3 років (або до 60 000 км) і 70% до кінця гарантії.
Технічні характеристики
Двигун
| Максимальна потужність | 285 кВт / 387 к.с. |
| Потужність Overboost з Launch Control до | 300 кВт / 408 к.с. |
| 30-хвилинна потужність | 120 кВт / 163 к.с. |
| Макс. крутний момент з Launch Control до | 650 Nm |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 220 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год з Launch Control | 5,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год з Launch Control | 11,8 с |
| Прискорення 0-200 км/год з Launch Control | 19,0 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год з Launch Control | 3,1 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 784 мм |
| Загальна ширина | 1 938 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 954 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 152 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (DIN) | 1 624 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 624 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (EC) | 1 618 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 623 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 593 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 608 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 643 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (позашляховий рівень) | 1 663 мм |
| Висота завантажувального порогу зі сталевою підвіскою (DIN) | 786 мм |
| Колісна база | 2 893 мм |
| Діаметр розвороту | 12,1 м |
| Радіус повороту коліс | 11,4 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 380 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 330 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 405 кг |
| Допустима загальна маса | 2 920 кг |
| Максимальне навантаження | 590 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 500 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 100 кг |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 84 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 348 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 540 л. |
| Виліт передній | 945 мм |
| Звис ззаду | 946 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (DIN) | 186 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM DIN) | 186 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (EC) | 180 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 185 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 170 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 205 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 225 мм |
| Кут в'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 12,6 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 20,9 ° |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM DIN) | 12,6 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 20,9 ° |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 12,8 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 20,7 ° |
| Кут нахилу з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 15,4 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 24,0 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 14,9 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 14,9 ° |
| Кут перекидання зі сталевою підвіскою (EC) | 14,5 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,0 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 13,7 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової прохідності) | 16,6 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 18,2 ° |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (DIN) | 300 мм |
| Максимальна глибина броду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 300 мм |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (EC) | 300 мм |
| Макс. глибина броду (сталева підвіска) | 300 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 300 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 320 мм |
| Макс. глибина броду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 340 мм |
Запас ходу
| Комбінований пробіг (ECE) | 619 км |
Об'єм батареї та заряджання
| Енергетичний вміст акумулятора (брутто) | 100,0 кВт/год |
| Макс. потужність зарядки (DC) | 270,0 кВт |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 11 кВт (від 0 до 100 %) | 10,0 Год. |
| Час заряджання змінним струмом (AC) при 22 кВт (від 0 до 100 %) | 5,2 Год. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) при 400 А (від 0 до 100 %) | 21,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з потужністю 120 кВт (500 В, 250 А, від 10 до 80 %) | 46,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) потужністю 150 кВт (від 10 до 80 %) | 33,00 хв. |
| Час заряджання постійним струмом (DC) з максимальною потужністю заряджання (від 10 до 80 %) | 21,00 хв. |
Витрата пального та викиди
| Комбіноване споживання електроенергії (ECE) | 17,0 кВт/100км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 67 dB |