2025 Porsche Macan
- Колір екстер'єру
- Jet Black Metallic
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 10 км
- Перша реєстрація
- 05/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Гарантія на новий автомобіль
- 11 місяці, що залишилися до кінця терміну
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 195 кВт / 265 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год
- 6,4 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,3 1/100 км
Інтер’єр у двокольоровому поєднанні чорного та Mojave Beige кольорів
Гладка шкіра в кольорі салону:
- обід рульового колеса
- селектор передач
Сидіння: Sport-Tex/шкіра
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Електрична рульова колонка
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Обладнання "Base"
Стандартна версія
Екстер'єр
Бічні спідниці
Накладки на бічні вікна чорні сатинові
Дверні ручки пофарбовані в зовнішній колір
Панель переднього фартуха пофарбована в колір кузова
Автоматичні двері багажника
Форма кузова SUV
Бічні леза текстурованого кольору Lava Black.
Трансмісія/шасі
Сталева пружинна підвіска
Вихлопна система з двома окремими вихлопними трубами ліворуч і праворуч з матовим сріблястим покриттям
65-літровий паливний бак
Колеса
Стандартні шини для 19-дюймових легкосплавних дисків
Система контролю тиску в шинах (TPM)
-
Колісні центри з монохромним гербом Porsche
Інтер'єр
Паски безпеки чорного кольору
Система кріплення ISOFIX ззаду
Шкіряний селектор передач
Сонцезахисні козирки
Накладки на пороги чорного кольору
Спортивне кермо
Підголівники
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
E-Mobility
Кришка паливного/заправного відсіку
Системи освітлення
Внутрішнє дзеркало з ручним затемненням
Системи комфорту та допомоги водію
ParkAssist (спереду і ззаду) з візуальним і звуковим попередженням
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Пакет для некурців
Попередження про виїзд зі смуги руху
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
11 місяці, що залишилися до кінця терміну
Стан та історія
Тип автомобіля Вживаний автомобіль (заміна автомобіля клієнта) Автомобілі, що замінюються клієнтами, надаються дилером під час тривалого ремонту. Це може призвести до різного пробігу при доставці. Це може призвести до різного пробігу під час доставки. |
Пробіг 10 км Різний пробіг — автомобіль все ще використовується |
Перша реєстрація 05/2025 |
Кількість попередніх власників 1 (Porsche Center Kyiv Airport) |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено в Порше Центрі |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна | 1 984 см³ / 2,0 л. |
| Діаметр | 82,5 мм |
| Хід | 92,8 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 195 кВт / 265 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 400 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 800 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 98,0 kW/l / 133,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 232 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 6,4 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 6,2 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 16,3 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 16,1 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 4,5 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 726 мм |
| Загальна ширина | 1 922 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 097 мм |
| Висота | 1 621 мм |
| Колісна база | 2 807 мм |
| Діаметр розвороту | 12,0 м |
| Радіус повороту коліс | 11,2 м |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 845 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 920 кг |
| Допустима загальна маса | 2 510 кг |
| Максимальне навантаження | 665 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 2 000 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 503 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 954 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 488 л. |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою | 202 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 187 мм |
| Кут в'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 16,8 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 23,5 ° |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 15,7 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 22,5 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 16,7 ° |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (DIN) | 300 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 212 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,3 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 11,3 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,2 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 76 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |