2022 Porsche Cayenne GTS (MY22)
- Колір екстер'єру
- Світло-сірий (crayon)
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 12 197 км
- Перша реєстрація
- 01/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Зафіксовано щонайменше одне пошкодження або нещасний випадок
- Гарантія на новий автомобіль
- 8 місяці, що залишилися до кінця терміну
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- Автоматична
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 338 кВт / 460 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 4,5 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 12,2 1/100 км
Шкіряний салон з шкірою наппа: Темно-коричневого кольору (Truffle Brown)
Same items of the leather interior in standard colour all finished in a high-quality milled nappa grade of leather.
The surface of the leather is distinguished by its natural appearance.
Over time, club leather develops its own unique patina, which further accentuates the individuality of this material.
In Clubleather in interior colour:
- front and rear seat centres
- front and rear seat side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- gear selector
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails and door panels front and rear
- centre console basic elements front
Note: Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Шкіряний салон
Алюміній інтер'єру
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Для отримання інформації про стандартне обладнання звертайтеся до центру Porsche.
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
8 місяці, що залишилися до кінця терміну
Стан та історія
Тип автомобіля Вживаний автомобіль |
Пробіг 12 197 км |
Перша реєстрація 01/2025 |
Кількість попередніх власників 1 |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено |
Історія пошкоджень Зафіксовано щонайменше одне пошкодження або нещасний випадок |
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 8 |
| Об'єм двигуна | 3 996 см³ / 4,0 л. |
| Діаметр | 86,0 мм |
| Хід | 86,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 338 кВт / 460 к.с. |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння в діапазоні обертів | 6 000 - 6 500 об/хв |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 620 Nm |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння в діапазоні обертів | 1 800 - 4 500 об/хв |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 270 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 4,8 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,5 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 10,9 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 10,6 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 17,9 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 17,6 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 3,2 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 929 мм |
| Загальна ширина | 1 983 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 194 мм |
| Висота | 1 676 мм |
| Колісна база | 2 895 мм |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 247 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 145 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 220 кг |
| Допустима загальна маса | 2 860 кг |
| Максимальне навантаження | 613 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 100 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 3 500 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Ємність паливного бака | 90 л. |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 656 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 708 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 772 л. |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (DIN) | 190 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою | 190 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 180 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 235 мм |
| Кут в'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 23,4 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 20,7 ° |
| Кут нахилу з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 26,9 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 23,7 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (DIN) | 16,9 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 20,5 ° |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (DIN) | 480 мм |
| Макс. глибина броду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 520 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 276 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 12,2 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 17,6 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 9,2 1/100 км |