2026 Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé Black Edition
- Колір екстер'єру
- Quartzite Grey Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Плагін-гібрид
- Електричний пробіг, комбінований (ECE)
- 86 км
- Енергетичний вміст акумулятора (брутто)
- 25,9 кВт/год
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна комбінована потужність
- 346 кВт / 470 к.с.
- Середнє споживання палива (ECE)
- 1,9 1/100 км
Клубний шкіряний двоколірний салон кольору Basalt Black/Barrique
This club leather interior is characterised by a particularly high-quality Nappa leather with a natural appearance. An additional cross seam on the upper part of the dashboard and the front and rear door panels underlines the attention to detail.
In club leather:
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- handles in centre console
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails, upper centre door panel and paneling storage compartment front and rear
- door panel front and rear
- side panel centre console
In contrasting colour:
- dashboard lower section including glove compartment cover
- centre console with handles
- upper door panel and paneling storage compartment front and rear
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front
- door panel front and rear
- disguise upper centre console
Note:
Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Колеса
Герметик для шин та електричний повітряний компресор
Інтер'єр
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Обладнання 'base'
Позначення 'base'
Екстер'єр
Бокові накладки
Без рейлінгів на даху
Бампер
Трансмісія/шасі
70-літровий паливний бак
Стартерний акумулятор
Підвіска автомобіля
Колеса
Літні шини на 21-дюймові диски
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Електричне регулювання рульової колонки
Точки кріплення ISOFIX/I-Size на зовнішніх задніх сидіннях
Шкіряний селектор перемикання передач
Триточкові автоматичні ремені безпеки з реверсивним преднатяжителем ременя безпеки
Педалі та підніжка чорного кольору
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
E-Mobility
Електричний звук
Заряджання через бортову мережу змінного струму з потужністю до 11 кВт
Кабель для зарядки змінного струму довжиною 6 м (до 11 кВт)
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Лобове скло з функцією термоізоляції
Системи комфорту та допомоги водію
Автоматичні двері багажника з відкриттям ногою
Фільтр з активованого вугілля проти частинок / пилку
Пакет для некурців
Пакет пам'яті для водія та переднього пасажира
Попереджувальний трикутник
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 995 см³ / 3,0 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 89,0 мм |
| Максимальна комбінована потужність | 346 кВт / 470 к.с. |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 224 кВт / 304 к.с. |
| Максимальна потужність електродвигуна | 130 кВт / 176 к.с. |
| Максимальний крутний момент у поєднанні | 650 Nm |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 420 Nm |
| Максимальний крутний момент електродвигуна | 460 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 500 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 75,0 kW/l / 102,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 254 км/год |
| Максимальна швидкість на електротязі | 135 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 4,9 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 11,3 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 18,2 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,1 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 930 мм |
| Загальна ширина | 1 983 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 997 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 194 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 674 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 656 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 631 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 646 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 671 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (позашляховий рівень) | 1 701 мм |
| Колісна база | 2 895 мм |
| Діаметр розвороту | 12,1 м |
| Радіус повороту коліс | 11,3 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 456 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 455 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 530 кг |
| Допустима загальна маса | 3 110 кг |
| Максимальне навантаження | 655 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 3 500 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 140 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 404 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 344 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 434 л. |
| Виліт передній | 1 013 мм |
| Звис ззаду | 1 022 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM DIN) | 204 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 188 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 178 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 203 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 233 мм |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM DIN) | 25,7 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 21,7 ° |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 23,2 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 20,5 ° |
| Кут нахилу з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 27,4 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 23,9 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 18,5 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 16,9 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 16,0 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової прохідності) | 18,2 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 20,8 ° |
| Максимальна глибина броду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 250 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 225 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 250 мм |
| Макс. глибина броду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 280 мм |
Запас ходу
| Електричний пробіг, комбінований (ECE) | 86 км |
Об'єм батареї та заряджання
| Енергетичний вміст акумулятора (брутто) | 25,9 кВт/год |
| Час заряджання змінним струмом (AC) з потужністю 11 кВт (від 0 до 100 %) | 2,6 Год. |
Витрата пального та викиди
| Зважені викиди CO₂ в змішаному циклі (ECE) | 44 г/км |
| Зважене комбіноване споживання електроенергії (ECE) | 24,6 кВт/100км |
| Середнє споживання палива (ECE) | 1,9 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 68 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 85 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |