2026 Porsche Cayenne Coupé Black Edition
- Колір екстер'єру
- Chromite Black Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- Автоматична
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 260 кВт / 353 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 5,7 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 10,4 1/100 км
Двоколірний шкіряний салон з гладкої шкіри кольору Black/Bramble
Leather interior in colour combination:
Black/Bramble
In smooth-finish leather:
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front and rear door panels
- armrest centre console front and folding rear armrest
- handles in centre console
- steering wheel rim
- steering wheel airbag module
- dashboard upper and lower section including glove compartment cover
- door waist rails, upper centre door panel and paneling storage compartment front and rear
- door panel front and rear
- side panel centre console
In contrasting colour:
- dashboard lower section including glove compartment cover
- centre console with handles
- upper door panel and paneling storage compartment front and rear
- front and rear seat centres
- front and rear seat inner side bolsters
- front and rear headrest centres
- armrest and handle in front
- door panel front and rear
- side panel centre console
Note:
Seat back of front seat in synthetic leather, back of headrest comfort seat (8- and 14-way) painted
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Колеса
Інтер'єр
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Обладнання 'base'
Позначення 'base'
Екстер'єр
Бокові накладки
Без рейлінгів на даху
Бампер
Система забезпечення безпеки пішоходів
Трансмісія/шасі
90-літровий паливний бак
Підвіска автомобіля
Колеса
Літні шини на 21-дюймові диски
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Електричне регулювання рульової колонки
Точки кріплення ISOFIX/I-Size на зовнішніх задніх сидіннях
Шкіряний селектор перемикання передач
Триточкові автоматичні ремені безпеки з реверсивним преднатяжителем ременя безпеки
Педалі та підніжка чорного кольору
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
E-Mobility
Без зарядного кабелю Mode3
Без зарядного кабелю PHEV
Системи освітлення
Лобове скло з функцією термоізоляції
Системи комфорту та допомоги водію
Автоматичні двері багажника з відкриттям ногою
Фільтр з активованого вугілля проти частинок / пилку
Пакет для некурців
Пакет пам'яті для водія та переднього пасажира
Попереджувальний трикутник
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 995 см³ / 3,0 л. |
| Діаметр | 84,5 мм |
| Хід | 89,0 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 260 кВт / 353 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 500 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 6 500 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 87,0 kW/l / 118,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 248 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 5,7 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 13,6 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 23,7 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,9 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 930 мм |
| Загальна ширина | 1 983 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 997 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 194 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 678 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 1 659 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (наднизький рівень) | 1 634 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 1 649 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (рівень позашляховика) | 1 674 мм |
| Висота з пневматичною підвіскою (позашляховий рівень) | 1 704 мм |
| Колісна база | 2 895 мм |
| Діаметр розвороту | 12,1 м |
| Радіус повороту коліс | 11,3 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 2 150 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 2 085 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 2 160 кг |
| Допустима загальна маса | 2 820 кг |
| Максимальне навантаження | 735 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Максимальна тягова здатність (з гальмами) | 3 500 кг |
| Максимальна тягова здатність (без гальм) | 750 кг |
| Максимальне вертикальне навантаження на зчіпку причепа | 140 кг |
| Об'єм закритого багажного відділення (V210-2) | 554 л. |
| Об'єм заднього багажного відділення (зі складеними сидіннями) | 1 502 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення (V211-2) | 592 л. |
| Виліт передній | 1 013 мм |
| Звис ззаду | 1 022 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM DIN) | 214 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (нормальна висота їзди) | 192 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 182 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 207 мм |
| Макс. кліренс з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 237 мм |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM DIN) | 25,5 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 22,5 ° |
| Кут в'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 23,5 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 20,9 ° |
| Кут нахилу з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 27,5 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 24,3 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 19,0 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 17,2 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (низький рівень) | 16,3 ° |
| Кут з'їзду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової прохідності) | 18,5 ° |
| Кут перекидання з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 21,2 ° |
| Макс. глибина броду зі сталевою підвіскою (DIN) | 500 мм |
| Максимальна глибина броду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 500 мм |
| Макс. глибина броду (сталева підвіска) | 500 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (стандартний рівень) | 475 мм |
| Максимальна глибина броду з пневматичною підвіскою (рівень позашляхової їзди) | 500 мм |
| Макс. глибина броду з пневматичною підвіскою (додатковий рівень позашляхової прохідності) | 530 мм |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 238 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 10,4 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 13,8 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 8,5 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 69 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 81 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 750 об/хв |