2026 Porsche 911 GT3 (992 II)
- Колір екстер'єру
- Vanadium Grey Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Задній привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 375 кВт / 510 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год
- 3,4 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 13,6 1/100 км
Інтер’єр з великою кількістю елементів зі шкіри та Race-Tex чорного кольору з контрастним кольором GT Silver
Additional leather items of standard interior:
Dashboard upper section including instrument cluster cover, door panel upper sections, rear side panels (not in conjunction with optional Club Sport Package).
All leather items in smooth-finish leather in Black. Decorative stitching and embroidered ‘GT3’ logos in GT Silver.
Also in Black Race-Tex: centre console knee padding, dashboard lower section including glove compartment cover and cupholder cover, door centre panels.
Additionally for lightweight sport bucket seats, partially perforated seat centre in Race-Tex Black, with backing in contrasting colour GT Silver
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Аптечка першої допомоги
Пакети
GT3 - версія
Екстер'єр
Без рейлінгів на даху
Задня решітка GT3
Система забезпечення безпеки пішоходів
Бампер
Трансмісія/шасі
Система підрулювання задньою віссю
Задній привід
Підвіска автомобіля
63-літровий паливний бак
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM) із режимом для треку
Інтер'єр
Без задніх сидінь
Триточкові автоматичні паски безпеки
Система попередження про пристібання ременів безпеки для водія та переднього пасажира
Кермо з ручним регулюванням положення вперед/назад і висоти
Педалі та підніжка з нержавіючої сталі
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Keyless Go
Без попередження та допомоги при гальмуванні
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Попереджувальний трикутник
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 3 996 см³ / 4,0 л. |
| Діаметр | 102,0 мм |
| Хід | 81,5 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 375 кВт / 510 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 450 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 9 000 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 93,0 kW/l / 127,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 311 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 3,4 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 7,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 10,8 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 1,9 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 570 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 834 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 033 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 1 279 мм |
| Колісна база | 2 457 мм |
| Діаметр розвороту | 10,9 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 487 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 479 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 554 кг |
| Допустима загальна маса | 1 782 кг |
| Максимальне навантаження | 303 кг |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 135 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 373 л. |
| Виліт передній | 1 037 мм |
| Звис ззаду | 1 076 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM DIN) | 76 мм |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Кут з'їзду зі сталевою підвіскою (PASM DIN) | 10,6 ° |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 311 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 13,6 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 19,4 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 10,3 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 74 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 96 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 658 об/хв |