2025 Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet (992 II)
- Колір екстер'єру
- Jet Black Metallic
- Колір інтер'єру
- Колір даху
- Кабріолет з м’яким верхом в червоному кольорі
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- T-Hybrid
- Привід автомобіля
- Задній привод
- Максимальна комбінована потужність
- 398 кВт / 541 к.с.
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 10,8 1/100 км
Шкіряний салон (Black та Bordeaux Red)
Комбінація з двох кольорів: Black та Bordeaux Red.
Наступні елементи оббиті гладкою шкірою:
- верхня частина панелі приладів
- нижня частина панелі приладів, включаючи кришку бардачка
- верхні частини дверних панелей
- центральні панелі дверей
- бічні частини центральної консолі
- задні бокові панелі
- основи сидінь
- задня сторона спинок передніх сидінь
- центри сидінь задні
- підлокітники сидінь задні
- тунель трансмісії ззаду
У поєднанні зі спортивними сидіннями Sports Seat Plus та адаптивними спортивними сидіннями Adaptive Sports Seat Plus задня панель пофарбована у колір Darksilver.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Стандартна версія
Екстер'єр
Безпека пішоходів
Трансмісія/шасі
Задній привід
63-літровий паливний бак
Стандартна підвіска
Колеса
Колісні центри з повнокольоровим гербом Porsche
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
E-Mobility
Кришка паливного/заправного відсіку
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Без можливості ECALL/BCALL
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 3 591 см³ / 3,6 л. |
| Діаметр | 97,0 мм |
| Хід | 81,0 мм |
| Максимальна комбінована потужність | 398 кВт / 541 к.с. |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 357 кВт / 485 к.с. |
| Максимальна потужність електродвигуна | 41 кВт / 56 к.с. |
| Максимальна потужність крутного моменту в комбінації | 610 Nm |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 570 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 7 500 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 99,0 kW/l / 135,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 312 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,1 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 7,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 10,9 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год із пакетом Sport Chrono | 2,0 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 553 мм |
| Загальна ширина | 1 852 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 033 мм |
| Колісна база | 2 450 мм |
| Діаметр розвороту | 10,9 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 689 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 675 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 750 кг |
| Допустима загальна маса | 2 095 кг |
| Максимальне навантаження | 420 кг |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 135 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 163 л. |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 246 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 10,8 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 15,5 1/100 км |
| Витрата палива за межами міста (ECE) | 8,1 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 71 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 98 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 325 об/хв |