2026 Porsche 911 Carrera 4S (992 II)
- Колір екстер'єру
- Gentian Blue Metallic
- Колір інтер'єру
- Гарантія на новий автомобіль
- 24 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 353 кВт / 480 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 3,3 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 10,6 1/100 км
Шкіряний інтер'єр кольору Dark Night Blue та Crayon
Two-tone combinations: Dark Night Blue and Crayon.
Following items upholstered in smooth leather:
- dashboard upper section
- dashboard lower section including glove compartment cover
- door panel upper sections
- door centre panels
- centre console side sections
- rear side panels
- seat bases
- rear side of front seat backrests
- seat centres rear
- seat bolsters rear
- transmission tunnel in rear
In conjunction with Sports Seats Plus and Adaptive Sports Seats Plus, back shell painted in Darksilver.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Пакети
Стандартна версія
Екстер'єр
Без рейлінгів на даху
Система забезпечення безпеки пішоходів
Алюмінієвий дах
Трансмісія/шасі
Повний привід з багатодисковою муфтою Porsche Traction Management (PTM)
63-літровий паливний бак
Підвіска автомобіля
Колеса
Система контролю тиску в шинах (TPM)
Інтер'єр
Триточкові автоматичні паски безпеки
Сонцезахисні козирки для водія та переднього пасажира
Без компаса/хронометра Sport Chrono
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосове керування
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Сигналізація з системою внутрішнього спостереження
Підготовка до встановлення Alcohol Interlock
Попереджувальний трикутник
Без системи екстреного виклику eCall та bCall
Keyless Drive
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія на новий автомобіль
24 місяців
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 981 см³ / 3,0 л. |
| Діаметр | 91,0 мм |
| Хід | 76,4 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 353 кВт / 480 к.с. |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 530 Nm |
| Максимальна частота обертання двигуна | 7 500 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 118,0 kW/l / 161,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 308 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 3,5 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,3 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 7,8 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 7,6 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 12,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 11,8 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 2,1 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 542 мм |
| Загальна ширина | 1 852 мм |
| Ширина (зі складеними дзеркалами) | 1 834 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 033 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM-10 DIN) | 1 303 мм |
| Висота зі сталевою підвіскою (PASM-20 DIN) | 1 293 мм |
| Колісна база | 2 450 мм |
| Діаметр розвороту | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 598 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 585 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 660 кг |
| Допустима загальна маса | 2 010 кг |
| Максимальне навантаження | 425 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 135 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 261 л. |
| Виліт передній | 1 016 мм |
| Звис ззаду | 1 076 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM-10 DIN) | 124 мм |
| Макс. кліренс із сталевою підвіскою (PASM-20 DIN) | 114 мм |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM-10 DIN) | 10,1 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM-10 DIN) | 14,1 ° |
| Кут нахилу з сталевою підвіскою (PASM-20 DIN) | 9,5 ° |
| Кут від'їзду зі сталевою підвіскою (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Кут перекидання зі сталевою підвіскою (PASM-10 DIN) | 12,8 ° |
| Кут перекидання зі сталевою підвіскою (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 243 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 10,6 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 15,6 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 7,8 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 71 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 94 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 325 об/хв |