2024 Porsche 911 Carrera 4 S Coupe (992 I)
- Колір екстер'єру
- Сірий (crayon)
- Колір інтер'єру
- Пробіг
- 8 490 км
- Перша реєстрація
- 01/2025
- Кількість попередніх власників
- 1
- Історія пошкоджень
- Без ДТП
- Гарантія, затверджена Porsche
- 12 місяців
- Двигун
- Бензиновий
- Трансмісія
- PDK (Автоматична)
- Привід автомобіля
- Повний привод
- Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння
- 331 кВт / 450 к.с.
- Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono
- 3,4 с
- Комбіноване споживання палива (ECE)
- 9,6 1/100 км
Шкіра (двоколірна), Black and Bordeaux Red
Двоколірні комбінації: чорний і червоний бордо. Пакет як для пакету шкіряного салону стандартного кольору, прострочка контрастного кольору
У поєднанні зі спортивними сидіннями Plus і адаптивними спортивними сидіннями Plus, спинка пофарбована в темно-сріблястий колір.
Опис
Обладнання автомобіля
Найпоширеніші опції
Екстер'єр
Трансмісія/шасі
Колеса
Інтер'єр
Аудіо/Comm.
Вибір кольору для шкіряних / декоративних швів
Системи освітлення
Системи комфорту та допомоги водію
Екстер'єр
Решітка задньої кришки з вертикальними ламелями сріблястого кольору (глянець)
Видалення логотипу «GTS» на боку автомобіля
Алюмінієвий дах
Нижня частина зовнішніх дзеркал, включно з основою, чорного кольору
Накладки на бічні вікна чорні
Позначення моделі на задній панелі кольору Lightsilver
Нижня накладка заднього бамперу з дифузором
Трансмісія/шасі
Повний привід, включаючи Porsche Traction Management (PTM)
Підвіска стандартна
Вихлопна система з двома двотрубними накладками вихлопної труби, закріпленими на бампері зі сріблястої нержавіючої сталі (глянцева)
Колеса
Датчик тиску в шинах
Набір центрів коліс із монохромним гербом Porsche
Інтер'єр
Шкіряний селектор або важіль перемикання передач PDK
Сонцезахисні козирки
Панель інструментів у чорному кольорі
Кермо з ручним регулюванням вперед/назад і по висоті
Спортивні педалі та підніжка чорного кольору
Аудіо/Comm.
Система навігації
Голосовий контроль
Системи освітлення
Лого «PORSCHE» сріблястого кольору (глянцевий)
Внутрішнє дзеркало з ручним перемикачем затемнення
Зовнішні дзеркала з електрорегулюванням і підігрівом, асферичні з боку водія
Системи комфорту та допомоги водію
Пакет для некурців
Система попередження та допомоги при гальмуванні, вкл. захист пішоходів
Сигналізація з внутрішнім спостереженням
Фільтр проти частинок/пилку з активованого вугілля
Освітлення інтер'єру
Гарантія
У комплекті гарантійне покриття:

Гарантія, затверджена Porsche
12 місяців

Допомога від Porsche
12 місяців
Мобільність і безпека на вимогу. 24 години на добу. 365 днів на рік. Швидка допомога - де завгодно і коли завгодно.
Стан та історія
Тип автомобіля Автомобіль з пробігом Porsche Approved Автомобіль з сертифікованою якістю, повною історією та оригінальними запчастинами. |
Пробіг 8 490 км |
Перша реєстрація 01/2025 |
Кількість попередніх власників 1 |
Історія сервісного обслуговування Так, кожне технічне обслуговування здійснено |
Останнє технічне обслуговування Планове технічне обслуговування |
Історія пошкоджень Без ДТП |
Технічні характеристики
Двигун
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм двигуна | 2 981 см³ / 3,0 л. |
| Діаметр | 91,0 мм |
| Хід | 76,4 мм |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння | 331 кВт / 450 к.с. |
| Максимальна потужність двигуна внутрішнього згоряння при об/хв | 6 500 об/хв |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння | 530 Nm |
| Максимальний крутний момент двигуна внутрішнього згоряння в діапазоні обертів | 2 300 - 5 000 об/хв |
| Максимальна частота обертання двигуна | 7 500 об/хв |
| Максимальна потужність на літр | 111,1 kW/l / 151,0 PS/л |
Динамічні характеристики
| Максимальна швидкість | 306 км/год |
| Прискорення 0-100 км/год | 3,6 с |
| Прискорення 0-100 км/год із пакетом Sport Chrono | 3,4 с |
| Прискорення 0-160 км/год | 8,3 с |
| Прискорення 0-160 км/год із пакетом Sport Chrono | 8,0 с |
| Прискорення 0-200 км/год | 12,7 с |
| Прискорення 0-200 км/год із пакетом Sport Chrono | 12,4 с |
| Гнучкість 80-120 км/год на 5-ій передачі | 4,9 с |
| Прискорення на передачі 80-120 км/год | 2,3 с |
Кузов - Розміри та вага
| Довжина | 4 519 мм |
| Загальна ширина | 1 852 мм |
| Ширина (з дзеркалами) | 2 024 мм |
| Висота | 1 300 мм |
| Колісна база | 2 450 мм |
| Діаметр розвороту | 11,2 м |
| Вага без навантаження (порожня вага) | 1 581 кг |
| Вага без навантаження (DIN) | 1 565 кг |
| Вага без навантаження (ЄС)1.1 | 1 640 кг |
| Допустима загальна маса | 2 010 кг |
| Максимальне навантаження | 445 кг |
| Максимально допустиме навантаження на дах з системою транспортування даху Porsche | 75 кг |
| Ємність паливного бака | 67 л. |
| Об'єм багажного відділення (спереду) | 132 л. |
| Об'єм відкритого багажного відділення зі складеними задніми сидіннями (V211-1) | 264 л. |
Витрата пального та викиди
| Сукупні викиди CO₂ (ECE) | 219 г/км |
| Комбіноване споживання палива (ECE) | 9,6 1/100 км |
| Витрата палива в місті (ECE) | 13,5 1/100 км |
| Витрата палива за містом (ECE) | 7,3 1/100 км |
Рівень шуму (схвалений тип на основі UN-R 51)
| Рівень шуму проїжджаючого автомобіля | 73 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля | 93 dB |
| Рівень шуму нерухомого автомобіля (об/хв) | 3 325 об/хв |